Zostaw samochód w dobrych rękach – postaw na parking przy lotnisku

Zostaw samochód w dobrych rękach – postaw na parking przy lotnisku

Na lotnisko dostaniemy się na wiele sposobów, zwykle miejski przewoźnik ustala specjalną linię autobusową, która kończy bieg w pobliżu portu lotniczego. Niemniej jednak Polacy częściej wybierają dojazd prywatnym samochodem lub TAXI, gdyż jest to praktyczniejsze szczególnie jeśli mamy ze sobą do przewiezienia nieporęczne walizki. Ale co zrobić, gdy jesteśmy zmuszeni dojechać do portu lotniczego sami i nie mamy komu zostawić swojego pojazdu?

Parking przy lotnisku – długoterminowy postój auta

Spójrzmy przykładowo na duże lotnisko w podkrakowskich Balicach. W jego sąsiedztwie bez trudu znajdziemy parkingi długoterminowe, gdzie możemy zaparkować nasze auto bez strachu o jego bezpieczeństwo. Parkingi przy lotnisku są profesjonalnie oświetlone, ubezpieczone i monitorowane, a wykwalifikowana ochrona czuwa nad nimi przez całą dobę. Wygoda korzystania z nich polega także na tym, że klienci po zaparkowaniu tam pojazdu mogą liczyć na transfer na lotnisko i z powrotem – powinien tylko powiadomić telefonicznie pracowników parkingu o godzinie przylotu i parę chwil później można już odbierać swój samochód. Transfer z i na lotnisko możliwy jest także w godzinach nocnych.

Powroty bez niespodzianek – obsługa parkingu długoterminowego służy pomocą w nagłych przypadkach

Parkingi długoterminowe służą klientom wsparciem w wielu przypadkach losowych. Jeśli po długim parkowaniu w aucie wyczerpie się akumulator, na terenie parkingu można będzie skorzystać ze stacji ładującej. Dla klientów przygotowano także kompresor, niezbędny w przypadku spadku ciśnienia w kołach. Dodać należy, że obsługa parkingu jest zawsze gotowa pomóc przy eksploatacji tych przyrządów. Co ciekawe, posiadacze aut elektrycznych też nie zostaną bez pomocy – na parkingach przy lotnisku dość często buduje się stacje do ich ładowania.