Wygodny odbiór z lotniska

Wygodny odbiór z lotniska

Dotarliśmy do obcego miasta na spotkanie biznesowe. Zrobiło się już ciemno, a do miejsca noclegu mamy kilkanaście kilometrów. Dotarcie autobusem nie będzie trafionym pomysłem – ze względu na niski komfort oraz ochrony. A poczucie bezpieczeństwa jest naprawdę ważne, ponieważ przywieźliśmy ze sobą walizkę, a w niej mnóstwo drogich sprzętów. Niestety, przy lotnisku brakuje taksówek, zaś dyspozytorka twierdzi, że najprędzej wyruszymy za trzydzieści minut. Jeżeli z lotniska chcieliśmy dojechać bezpośrednio do miejsca noclegu problem nie jest poważny, lecz jeżeli oczekuje nas partner biznesowy, potrafi to zaważyć na współpracy. Jak uniknąć takich sytuacji? Rozwiązanie okazuje się banalnie łatwe – planując biznesowe podróże dobrze wcześniej zagwarantować sobie odbiór z lotniska. W jaki sposób to załatwić?

Odbiór z lotniska – czym jest?

Odbiór z lotniska to usługa adresowana do szczególnie wymagających klientów. W przeciwieństwie do zwykłej formy, stawiając na odbiór z lotniska zostaniemy dowiezieni na miejsce luksusowym autem – między innymi Mercedesem najwyższej klasy. W takim razie otrzymamy też pewność tego, że kierowca będzie oczekiwał nas, kiedy dolecimy na miejsce, więc na pewno dotrzemy w porę na spotkanie z kontrahentem. Warto nadmienić też o tym, iż odbiór z lotniska możemy zarezerwować też dla kontrahentów goszczących u nas.

Odbiór z lotniska – miejscowości

Jak łatwo się domyślić, odbiór z lotniska cieszy się największą popularnością w miastach z głównymi lotniskami – w Łodzi, Katowicach, w Warszawie oraz Krakowie. Zasięg przedsiębiorstw oferujących taką usługę nie sprowadza się rzecz jasna tylko do tych miejscowości – po dotarciu do Krakowa możemy wybrać kurs między innymi do Zakopanego czy na Śląsk. Zaś jeżeli zachodzi taka potrzeba, możemy zlecić transfer do wielu innych miast w kraju – nie tylko na południu Polski.