Wedding planer – usługa dla nowożeńców

Wedding planer – usługa dla nowożeńców

Zgłoś się po poradę do wedding plannera Kraków

Zawarcie małżeństwa to na pewno najważniejsze wydarzenie dla wielu z nas. Nic więc zaskakującego, że planując to przyjęcie robimy wszystko, aby ustrzec się przykrych sytuacji oraz sprawić, żeby ta okoliczność na długo zapadła w pamięć gości. Jak pewnie większość z nas już się przekonało, zaplanowanie ślubu to spory problem – należy zatroszczyć się między innymi o wynajem sali, zatrudnienie zespołu czy dekorację świątyni. Podczas stresujących czasem starań możemy niestety zapomnieć o niektórych sprawach, co potrafi skutecznie zniweczyć nastrój tego niepowtarzalnego wydarzenia. Właśnie z tego powodu nowożeńcy coraz chętniej wybierają wskazówki, które świadczy wedding planner. Na czym jednak one się opierają?

Jak pomoże wedding planner?

Największym plusem angażu wedding plannera okazuje się bez wątpienia wygoda i pewność – nie trzeba zajmować się zawieraniem współpracy z zespołem, dostawcą ozdób, właścicielem lokalu czy wideooperatorem. Wskazówki, jakie świadczy wedding planner to także najlepsze rozwiązanie dla wszystkich, którzy nie znają tajników branży ślubnej, więc nie potrafią znaleźć sprawdzonych fotografów czy muzyków. Z kolei orientujący się w niej bardzo dobrze wedding planner pomoże im wybrać te propozycje, jakie z pewnością trafią w ich oczekiwania. Przez to wesele z pewnością okaże się niezapomnianym wydarzeniem i odbędzie się bez niespodzianek.

Wedding planner – ile kosztuje?

Wbrew stereotypowym opiniom na wskazówki wedding plannera powinny postawić nie tylko pary z zasobnym budżetem. To przecież idealne wyjście dla partnerów chcących zminimalizować koszty związane z weselem, ponieważ doświadczony na rynku usług ślubnych wedding planner pomoże znaleźć aż o połowę mniej kosztowne oferty. Tym bardziej, że świadczone przez niego wskazówki nie będą w ogóle dużym wydatkiem. Ze względu na różny zakres usług jakie świadczy wedding planner, ich koszt jest zazwyczaj ustalany indywidualnie z poszczególną parą. Natomiast w porównaniu do innych kosztów wiążących się z weselem ten na pewno nie jest ogromny.

What a Day! Organizacja ślubów, wesel i eventów
ul. Zdunów 19H/1
30-428 Kraków

Mob.: +48 608-597-153, +48 692-103-239
E-mail: [email protected]