Wdrożenie sklepu WooCommerce – zadanie dla profesjonalisty

Wdrożenie sklepu WooCommerce – zadanie dla profesjonalisty

Wejdź na wpmagus.pl, aby odnaleźć informacje o sklepie WooCommerce.

Masz firmę i chcesz rozszerzyć jej działania o sklep internetowy? Jeśli masz już stronę firmową na WordPressie, jak również jeśli nie dysponujesz żadną stroną www i musisz zacząć od zera, sklep na wtyczce WooCommerce jest trafnym wyjściem.

Dlaczego opłaca się stworzyć sklep WooCommerce?

Ze względu na to, jak dużą popularność zyskały strony tworzone z zastosowaniem WordPressa, nie trudno wywnioskować, że natychmiast opracowano wtyczkę pozwalającą na uruchomienie sklepu e-commerce na tym systemie zarządzania treścią. WooCommerce, bowiem tak nazywa się ta wtyczka, ma dużo zalet. Tak samo jak stronę na WordPressie, sklep WooCommerce można bez trudności spersonalizować z zastosowaniem płatnych lub bezpłatnych motywów, a jego obsługa jest nieskomplikowana. Sklep WooCommerce da się optymalizować pod kątem rozmaitych wyszukiwarek, co powoduje, że łatwiej jest uzyskać pozycje w Top10 w SERP-ach, a w konsekwencji szybciej dać się znaleźć szerszej grupie odbiorców. Za sprawą wdrożenia stosownych wtyczek podnosi się również elastyczność sklepu. Łatwo można w nim uruchomić bramki płatności i umożliwić użytkownikom przelew opłaty za towary m.in. przez Przelewy24.pl albo Transferuj.pl. WooCommerce umożliwia również ewaluację sprzedaży (udostępnianie rozmaitego typu statystyk) i podpięcie z systemami przedsiębiorstw kurierskich.

Tworzenie sklepów WooCommerce – jedynie przetestowane wtyczki

Tworzenie sklepu WooCommerce zalecamy powierzyć profesjonalistom, którzy nie tylko zaadaptują dowolny szablon do konkretnych zaleceń klienta, ale też zadbają o prawidłową semantykę kodu sklepu, jego ochronę przed cyberatakami i użycie wyłącznie koniecznych, wypróbowanych wtyczek. W ramach sklepu WooCommerce profesjonaliści zbudują także blog, na którym łatwo można przekazywać użytkownikom informacje o nowościach oraz promocjach albo zamieszczać poradniki i recenzje sprzedawanych produktów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]