VIP TAXI w Krakowie to gwarancja luksusu

VIP TAXI w Krakowie to gwarancja luksusu

Ekskluzywne usługi przewozowe w Krakowie to propozycja dla każdego, kto chce dostać się do Balic lub jakiekolwiek miejsce w kraju autem z wyższej półki. Prześledźmy detale tej oferty i zobaczmy na czym polega fenomen VIP TAXI.

VIP TAXI w Krakowie – płać w formie papierowej i zbliżeniowo

VIP TAXI w Krakowie obejmuje transport osób i bagażu na teren lotniska Balice lub w inne miejsce na terenie Polski. Taksówkarz zaoferuje pomoc z walizkami, podjedzie pod terminal, a nawet może odebrać nas z samolotu. Sposób płatności jest dowolny – możemy uiścić opłatę tradycyjnie i przez terminal płatniczy oraz np. w dolarach. Z przewozów zazwyczaj korzysta kadra kierownicza ogromnych firm, przyjeżdżająca do stolicy województwa małopolskiego na wszelkiego rodzaju eventy lub spotkania biznesowe. Pragnie ona oczywiście świetnej floty pojazdów, szybkiego dowozu na miejsce i najlepszych warunków. Delegaci tych przedsiębiorstw zazwyczaj jeżdżą ekskluzywnymi pojazdami, np. Mercedesem klasy S, gdyż jest on niezawodny i wygląda pięknie.

VIP TAXI – dla osób prywatnych i gwiazd

Z VIP TAXI Kraków jeżdżą też osoby indywidualne, często bardzo zamożne oraz znane osobistości – osoby medialne czy piosenkarze. Najczęściej zależy im na komfortowym poruszaniu się po Krakowie, liczą też na taktowną obsługę. Flota pojazdów są luksusowo wyposażone, mają klimatyzację, skórzaną tapicerkę. Kierowcy VIP TAXI to osoby biegle posługujące się językiem angielskim, świetnie przygotowane do pracy.