Utwardzony parking przy lotnisku – zostaw tu auto i ciesz się wakacjami

Utwardzony parking przy lotnisku – zostaw tu auto i ciesz się wakacjami

Parking przy lotnisku w Balicach - z bezkonkurencyjną ofertą zapoznasz się pod tym linkiem.

Możliwość dotarcia także w bardzo odległe zakątki naszego globu, szybkość oraz komfort – to kluczowe atuty podróży lotniczych, które spowodowały, iż tego typu transport zyskał niesamowite uznanie. Wyjazd, którego elementem jest lot samolotem, wiąże się jednak z kilkoma uciążliwościami, z których największą jest niewątpliwie konieczność dojechania na lotnisko – a masa osób w tym celu jest zmuszona przecież przejechać dziesiątki kilometrów. Tak daleką trasę najwygodniej jest pokonać własnym samochodem. Co jednakże uczynić z nim w czasie samego urlopu? Jak po jego pozostawieniu dojechać do portu lotniczego? Te i inne zagadnienia łączące się z przyjazdem na lotnisko swoim samochodem rozwikła znalezienie monitorowanego parkingu w pobliżu lotniska, z którego wykonywane są międzynarodowych i lokalnych przewoźników.

Monitorowany parking przy lotnisku w Balicach – zarezerwuj miejsce przez internet

Wylatujący z lotniska w Balicach mogą śmiało zaplanować swój wyjazd tak, żeby do portu lotniczego dotrzeć własnym autem. W Balicach mogą pozostawić go na monitorowanym parkingu położonego obok samego lotniska. W tym czasie nie muszą na pewno martwić się o swoje auto, gdyż parking gwarantuje jego kompleksową ochronę. Nad bezpieczeństwem auta czuwać będą ochroniarze, a pomocnicze zabezpieczenie stanowi sieć kamer. Skorzystanie z usług parkingu usprawnia opcja rezerwacji na jego stronie www, toteż nie trzeba martwić się, że po dotarciu na miejsce nie będziemy mieli gdzie na zostawienie samochodu. Parking jest prócz tego w całości utwardzony, co jest niezmiernie istotne w czasie opadów deszczu lub śniegu.

Parking w Balicach – możesz liczyć na wsparcie jego zespołu

Jeżeli zdecydujemy się na ofertę parkingu monitorowanego w okolicy lotnisku możemy spodziewać się też licznych udogodnień, dzięki którym podróż odbędzie się bez kłopotów. Najistotniejszym z nich jest z całą pewnością opcja skorzystania z transferu z parkingu do portu lotniczego, którego koszty zawarte są w cenie opłaty za parkowanie. Co więcej, kierowcy mogą uzyskać pomoc załogi parkingu w wielu przypadkach, takich jak rozładowanie akumulatora czy obniżenie ciśnienia w oponach.

Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]