Systemy CRM do archiwizacji dokumentów

Systemy CRM do archiwizacji dokumentów

Nowoczesne programy CRM ułatwiają pracę wielu małych i średnich działalności gospodarczych. Służą one do delegowania zadań dla pracowników, administrowania grupami klientów, rozsyłania seryjnych maili, koordynacji strategii z zakresu PR, a także wielu innych zadań.

Podstawa funkcjonowania firmy – archiwizacja dokumentów

Zasadniczą domeną każdego przedsiębiorstwa jest dbanie o właściwą archiwizację dokumentów. Różnego rodzaju wnioski pracownicze muszą być precyzyjnie katalogowane. Nowoczesne aplikacje biurowe służą poprawnemu inwentaryzowaniu dokumentów. To ogromne ułatwienie funkcjonowania firmy. Program umożliwia tworzenie wzorów wniosków. Dzięki zmniejszeniu ilości dokumentów papierowych, mamy znaczne oszczędności na akcesoriach biurowych i tuszach do urządzeń drukujących, a także dbamy o przyrodę. Cała archiwizacja dokumentów odbywa się online, a wnioski przechowywane są w na specjalistycznym serwerze. Dokumenty klasyfikowane są według określonych początkowo kryteriów. Możemy wyszukiwać je po nazwie klienta, dacie dodania dokumentu, itp.

Precyzyjna i niezawodna archiwizacja dokumentów

Pierwszym krokiem jest nazwanie rodzaju dokumentu w systemie – wystarczy uzupełnić jedynie kilka kluczowych kwestii. W dalszej kolejności należy wydrukować etykietę z identyfikującym kodem – tzw. bar-code. Na rynku dostaniemy praktyczne drukarki, kompatybilne z oprogramowaniem przeznaczonymi do ewidencjonowania dokumentów. Etykietę przyklejamy na papierowym piśmie, a całość wprowadzamy do urządzenia wielofunkcyjnego, który importuje dokument do systemu. Nawet znajdując się w u klienta mamy zatem dostęp do potrzebnych faktur, gdyż systemy CRM pracują także na tabletach.

Baseline
ul. Łagiewnicka 33A
30-417 Kraków

Tel.: +48 (12) 311 86 45
Mob.: +48 663 366 002
E-mail: [email protected]