Systemy BI

Systemy BI

Proces przekształcania danych w informację, a informacji w wiedzę, która jest wykorzystywana by zwiększyć konkurencyjność przedsiębiorstwa to Business Intelligence znany też jako analityka biznesowa. To zbiór postępowańpraktyk, metodyk, narzędzi oraz innych technologii informatycznych. W dostarczaniu kompleksowych rozwiązań z zakresu BI specjalizuje się BIzalto. Dzięki ich rozwiązaniu można zbierać i integrować dane, które wykorzystane w odpowiednim czasie przynoszą profit i dają możliwość uzyskać pełniejszy wgląd w działanie Twojego biznesu.

Metodyka BI a praca w przedsiębiorstwie

W BIzalto oferowane są systemy Business Intelligence precyzyjnie dobrane do charakteru Twojego przedsiębiorstwa, które zapewniają starannie wyselekcjonowaną wiedzę dotyczącą jego procesów i otoczenia. Wskutek badania, kontoli i identyfikacji, poza nasileniem wydajności, otrzymywane są też inne korzyści. To przeważnie: udoskonalenie zarządzania, usystematyzowanie wiedzy w firmie, studium sprawności operacyjnej oraz poprawa relacji z klientami. Informacje same w sobie posiadają znikomą wartość, dopiero właściwie przyrównane tworzą pożądany materiał do analiz i predykcji. Efektywne bazowanie na ogromnych ilościach danych z zastosowaniem proponowanych technik, norm i konfiguracji to istota analityki biznesowej.

Zaufaj BIzalto!

Mimo że BIzalto jest młodą firmą, zapewniaj pełną obsługę od implementacji, analizy po kursy końcowe. Swoje usługi realizuje we współpracy z instytucjami branży produkcyjnej, finansowej, paliwowej oraz innych w kraju i za granicą, a ich pracownicy to kompetentni specjaliści z korporacyjnym doświadczeniem w tworzeniu i wprowadzaniu systemów BI. Główna misja BIzalto to pomaganie przedsiębiorstwom w rozwoju i wyprzedzeniu konkurencji w oparciu o rzetelne informacje. Czas skończyć z niepewnymi decyzjami – kreatywne rozwiązania, innowacyjne myślenie oraz zaawansowane technologie – to te czynniki świadczą o najwyższej jakości, efektywności, i właśnie te cechy charakteryzują firmę BIzalto.

BIZALTO Sp. z o.o.
ul. K. Kordylewskiego 11 lok. 202
31-542 Kraków

Tel.: 12 222 0005
Mob.: 693 358 284
E-mail: [email protected]