Sprzątanie grobów

Sprzątanie grobów

Sprzątanie grobów Kraków - dalsze informacje o tej usłudze odnajdziesz tutaj

Chyba nikt z nas nie chce, aby miejsca pochówku jego najbliższych były zaniedbane. Tymczasem jednak, niełatwo jest znaleźć czas na to, by się nimi zająć, odwiedzając nagrobki jedynie przed najistotniejszymi świętami. W dzisiejszych czasach jednak nie musimy w ogóle sprawiać, że popadną w niebyt – wystarczy tylko powierzyć ich utrzymanie profesjonalnej osobie. Gdzie znaleźć podobne usługi? Co dzięki nim zyskamy i ile będą kosztować?

Gdzie znaleźć czyszczenie grobów?

Ogłoszenia przedsiębiorstw oferujących czyszczenie grobów łatwo znajdziemy w internecie – musimy wpisać odpowiednie słowa w Google. Poza tym, firmy te nierzadko ogłaszają się także w pobliżu cmentarzy – jeśli dobrze sprawdzimy tablice z anonsami, niewątpliwie natrafimy na dobrą w danym przypadku osobę.

Usługi przedsiębiorstw – czyszczenie grobów i dużo więcej

Czyszczenie grobów to tylko jedna z niektórych form pomocy świadczonych przez firmy zajmujące się nagrobkami naszych krewnych. Stawiając na skorzystanie z ich pomocy, możemy liczyć również na odnowę pomnika, zbudowanie ławeczki na cmentarzu, palenie lampek oraz pielęgnację roślin. Dostępne jest zamówienie pojedynczego zlecenia oraz wybór współpracy stałej.

Koszty czyszczenia grobów

Na pytanie o cenę podobnych prac niełatwo byłoby odpowiedzieć w kilku słowach, bo stawki często bardzo różnią się w wielu miejscowościach. W wielu polskich metropoliach za czyszczenie grobów zapłacimy za każdym razem około 30 złotych. Dwunastomiesięczna opłata stała kosztować będzie natomiast mniej więcej czterysta złotych za jeden nagrobek.

Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]