Podróżujesz samolotem? Samochód zostaw na parkingu długoterminowym

Podróżujesz samolotem? Samochód zostaw na parkingu długoterminowym

Na pandaparking.pl znajdziesz więcej szczegółów o Kraków lotnisko parking długoterminowy.

Wybierasz się na urlop za granicę, a może czeka Cię służbowa podróż na inny kontynent? Nie wiesz, co zrobić z samochodem podczas wyjazdu? Sprawdź, czy zostawienie samochodu na parkingu długoterminowym przy lotnisku w Balicach jest dobrym rozwiązaniem.

Długoterminowy parking w pobliżu portu lotniczego – wygoda i bezpieczeństwo

Lotnisko Kraków-Balice to jedno z większych i najbardziej ruchliwych portów lotniczych w Polsce. Ci, którzy planują wyjazd za granicę, mogą skorzystać z oferty czynnego przez całą dobę, długoterminowego parkingu, znajdującego się bezpośrednio przy porcie lotniczym. Na miejscu wydzielonych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym gruncie, a nad bezpieczeństwem pozostawionych pojazdów czuwa monitoring i całodobowa ochrona. Cały teren jest ogrodzony a wjazd posiada szlaban, co gwarantuje, że nikt niepowołany nie będzie miał możliwości dotarcia do pojazdów tam zostawionych. Parking długoterminowy to doskonałe rozwiązanie dla pasażerów ze sporą ilością bagażu podróżnego, którzy pragną uniknąć noszenia ciężkich pakunków w pociągu czy autobusie miejskim.

Czemu opłaca się korzystać takiej usług parkingu długoterminowego?

Przeważającym atutem parkingu przy lotnisku w Krakowie-Balicach są atrakcyjne ceny oraz dogodna lokalizacja. Miejsce jest położone zaledwie 1000 metrów od portu lotniczego. Panda Parking oferuje także bezpłatny transfer pasażerów bezpośrednio pod terminal – jazda trwa zaledwie 3 minuty i odbywa się przez całą dobę! Rezerwacja punktu parkingowego jest możliwa online bądź przez telefon – w mgnieniu oka i bez trudności, a unieważnienie rezerwacji nie rodzi skutków finansowych. Płatności można dokonać gotówką (w złotówkach i euro) bądź przelewem bankowym. Dodatkowym atutem jest też bezprzewodowy internet WiFi na terenie parkingu, jak również możliwość użycia z kompresora i ładowania akumulatora w razie awarii auta. Parking przy lotnisku w Balicach zapewnia komfort oraz bezpieczeństwo pojazdu.

Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]