Planujesz lot? Zarezerwuj transfer na lotnisko

Planujesz lot? Zarezerwuj transfer na lotnisko

Po męczącym locie wreszcie lądujemy. Zrobiło się już późno, a przy porcie lotniczym nie czeka nawet jedna taksówka. Kurs autobusem także nie będzie trafionym pomysłem. Po pierwsze, nie kursują już regularnie, po drugie – mamy cenny bagaż. By tego uniknąć, podróż w interesach powinniśmy zorganizować zawczasu i zapewnić sobie transfer na lotnisko i z niego. Tym bardziej, iż dziś nie będzie to trudne. W miastach z głównymi lotniskami działają bowiem przedsiębiorstwa świadczące transfer na lotnisko i do hotelu. Co ważne, ich specyfika na pewno spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Czym więc różni się od zwykłego transportu? Dlaczego warto wybrać tę formę?

Dlaczego warto wybrać transfer na lotnisko?

Wielu klientów z pewnością ucieszy fakt, że przedsiębiorstwa świadczące transfer z lotniska w Krakowie oraz pozostałych dużych miastach dysponują flotą złożoną tylko z luksusowych samochodów – na przykład Mercedesów. W odróżnieniu od tradycyjnego taxi, pasażerowie mają szansę zamówić transport swoich partnerów biznesowych – taksówkarz odbierze klienta z terminalu i dowiezie pod wskazany adres. Powinniśmy również zaznaczyć, iż transfer na lotnisko oraz z niego obejmuje dłuższe trasy – pasażerowie mają szansę zlecić trasę do innego miasta, a nawet regionu.

Ile zapłacisz za transfer na lotnisko?

Ze względu na swoje liczne zalety i oferowane wysokie standardy jazdy zrozumiałe jest, tego typu transfer na lotnisko bywa nieco droższy od zwykłej komunikacji. Jeżeli natomiast weźmiemy pod uwagę to, iż korzystając z tej opcji mamy szansę dotrzeć do innych miast, różnice w kosztach nie okażą się duże. Transport w granicach miasta to koszt około siedemdziesięciu złotych. Natomiast klienci wyruszający ze stolicy Małopolski, którzy poza kontaktami biznesowymi zainteresowani są również poznaniem południa Polski, mogą odbyć kursów do okolicznych miejscowości – na przykład Wieliczki.