Parking w Balicach – zalety i udogodnienia

Parking w Balicach – zalety i udogodnienia

Planujesz urlop zagraniczny i zastanawiasz się co zrobić z autem? Chcesz bez problemu dotrzeć na terminal, a po powrocie do kraju odjechać z niego własnym środkiem transportu? Skorzystaj z usług, które oferuje monitorowany parking przy lotnisku! Kiedy warto skorzystać z oferty firmy i w jaki sposób zapewnia bezpieczny postój pojazdu?

Parking w Balicach – transport bezpośrednio do terminala

Port lotniczy w Balicach jest oddalony od centrum Krakowa o około pół godziny jazdy autem, co powoduje, że wiele osób może mieć utrudniony dojazd na miejsce odlotów. Najlepszym rozwiązaniem jest oczywiście transport własnym samochodem – nie trzeba wówczas korzystać z komunikacji miejskiej i nosić ciężkich walizek. Gdzie można zaparkować samochód na czas wylotu? Jak zadbać o jego ochronę przed intruzami? Remedium na te problemy okazuje się parking strzeżony znajdujący się niedaleko lotniska – miejsca dzieli jedynie kilometr, a transport bezpośrednio do terminala zapewniany jest busami, które pokonują trasę w ciągu kilku minut. Warto podkreślić, że transfer jest wliczony w cenę miejsca parkingowego.

Parking w Balicach – auta obejmuje ubezpieczenie PZU

Parking przy lotnisku Kraków-Balice liczy ćwierć tysiąca miejsc postojowych, położonych na utwardzonym terenie. Miejsce jest ogrodzone i dozorowane przez 24 godziny na dobę, co gwarantuje ochronę przed osobami niepowołanymi. Do tego pojazdy są objęte ubezpieczeniem PZU. Auto można zaparkować nawet na kilka tygodni – firma prowadzi bowiem parking długoterminowy. Na jego terenie działa WiFi, jak również skorzystać z łazienki. Boisz się, że po dłuższych wojażach za granicą Twoje auto nie odpali? Parking strzeżony przy Balicach jest wyposażony w specjalistyczne urządzenia do uruchomienia silnika. Opłatę za postój można uiścić gotówką przy kasie lub przelewem internetowym.