Organizacja wydarzeń będzie łatwiejsza, gdy zamówisz catering imprezowy

Organizacja wydarzeń będzie łatwiejsza, gdy zamówisz catering imprezowy

Potrzebujesz sprawdzić, jak zamówić catering na imprezy? Nie zwlekaj! Koniecznie skieruj się na lastrada.pl/catering-eventowy/.

Sezon wakacyjny obfituje w niesłychanie popularne ostatnio eventy plenerowe czy pikniki firmowe, ale w zasadzie każdego tygodnia w przeróżnych miejscowościach w Polsce mają miejsce konferencje, benefisy bądź bankiety. Takie imprezy potrzebują stosownej oprawy, której obowiązkowym elementem jest profesjonalnie przyrządzany i apetyczny catering. Najlepszym rozwiązaniem jest zatrudnienie podmiotu oferującego kompleksową usługę cateringu imprezowego.

Profesjonalny catering na imprezy – niezastąpiony na prestiżowych galach

Masz zabukowaną salę na event bądź wybrałeś już lokalizację, gdzie zorganizujesz piknik? Najważniejszy etap za Tobą! Teraz trzeba zatroszczyć się o to, aby zaproszeni na imprezę goście mieli możliwość zjedzenia pysznych napojów, gorących potraw i przekąsek. Miej na uwadze, że podczas ważnych gal w złym tonie jest postawić stoliki z przekąskami gdzieś na uboczu i spodziewać się, że goście obsłużą się samodzielnie. Jakość oprawy wydarzenia jest ważna – przemyślany układ stolików, gustowne akcenty dekoracyjne, jak również poprawne rozłożenie sztućców i zastawy. Goście wydarzenia na pewno docenią również, jeśli dania będą zaaranżowane na talerzu niczym w uznanych restauracjach, a posiłki będą podawać im profesjonalni kelnerzy.

Dlaczego warto korzystać z możliwości zamówienia cateringu na imprezę?

Atutem korzystania z usługi cateringu imprezowego jest z pewnością to, iż wynajęta ekipa nie tylko przyrządzi znakomite menu, ale też drobiazgowo zajmie się całą jego otoczką. Napoje i potrawy zostaną przywiezione w wyznaczoną lokalizację, zespół firmy cateringowej ustawi oraz nakryje stoły, a później profesjonalni kelnerzy obsłużą gości w czasie wydarzenia. Na życzenie zamawiającego, na ile umożliwi to wyposażenie wynajętej sali, kucharze mogą wzbogacić imprezę pokazem live cooking, co dla gości może być jedyną okazją, aby zobaczyć z bliska jak pracują profesjonalni szefowie kuchni. Warto wybrać firmę cateringową, która funkcjonuje na rynku od lat i która zdobyła doświadczenie w przygotowaniu i obsłudze różnorodnego typu imprez, zarówno tych kameralnych, jak i liczących setki gości. W toku ustalania niuansów zlecenia doradzi ona, które przekąski, potrawy i napoje perfekcyjnie będą pasować w danym przypadku, a w razie potrzeby dowiezie własny sprzęt na miejsce wydarzenia.

Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]