Nie masz czasu przygotować dań na imprezę? Zamów catering kanapkowy

Nie masz czasu przygotować dań na imprezę? Zamów catering kanapkowy

Jeżeli interesuje Cię pełna oferta finger food cateringu, wejdź na https://tinyurl.com/yf2x6poq.

Urządzenie nawet ogromnego przyjęcia nie jest kłopotliwe, jeśli posiadamy wystarczająco czasu na kupowanie koniecznych produktów i napojów oraz późniejsze własnoręczne przyszykowanie z nich smacznych przekąsek dla uczestników zabawy. Wprawdzie nie każdy ma taką możliwość, lecz nie znaczy to od razu, że powinno się rezygnować z pomysłu celebracji znaczącego jubileuszu. W takiej sytuacji zalecamy zamówić usługę cateringu kanapkowego.

Przekąski cateringowe – poręczne dania na “jeden kęs”

Finger food catering, a po polsku catering kanapkowy, to usługa adresowana głównie do klientów biznesowych, ale korzystają z niej coraz częściej także osoby prywatne i rozmaite stowarzyszenia planujące szykowne bankiety. Polega ona na zaopatrzenie uroczystości w dania typu finger food, to znaczy maleńkie przekąski, które da się spożyć stojąc i nie używając sztućców. Przy perfekcyjnym cateringu finger food nie trzeba używać talerza – to porcja na “jeden gryz”. Finger food to przede wszystkim roladki, tartoletki owocowe i warzywne albo kanapki. Ta wersja cateringu wyśmienicie sprawdza się na eventach, gdzie zależy nam na zapoznaniu się wszystkich zaproszonych osób. Pozwala on na prowadzenie swobodnych pogawędek i jednocześnie nie ogranicza interakcji wyłącznie do osób siedzących przy konkretnym stoliku.

Catering kanapkowy – doskonała opcja dla bankietów organizowanych w mniejszych salach

Zarówno klienci biznesowi, jak i indywidualni docenią plusy, jakie niesie zamówienie przyszykowania cateringu finger food zewnętrznej firmie. Przede wszystkim tym sposobem pozbywamy się problemu z rozmieszczeniem stołów oraz stresu z planowaniem usadzenia uczestników imprezy. Zimne i gorące napoje oraz potrawy ułożone są na wspólnym stole, do którego goście podchodzą, kiedy poczują taką potrzebę. Ułatwia to organizację wydarzeń zwłaszcza w małych pomieszczeniach, w których rozstawienie wystarczającej liczby stołów byłoby trudne. Finger food catering momentalnie sprawia także, że uroczystość ma mniej oficjalny, przyjemniejszy klimat. Warto uwydatnić, iż menu z drobnych przekąsek jest w większości wypadków tańsze niż eleganckie obiady, a jednocześnie zapewnia więcej opcji dobrania ich do wyborów żywieniowych uczestników imprezy. Co najistotniejsze, catering kanapkowy nie potrzebuje dostępu do sprzętu kuchennego, a to częstokroć stanowiło poważną komplikację przy urządzaniu wydarzeń firmowych.

Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]