Leasing sprzętu medycznego – co będzie potrzebne?

Leasing sprzętu medycznego – co będzie potrzebne?

Zakładając gabinet lekarski potrzebujemy niezawodnego wyposażenia. Sprawdźmy zatem czy leasing sprzętu medycznego będzie rozwiązaniem naszych problemów?

Jak funkcjonuje leasing sprzętu medycznego?

Zjawisko leasingu znane jest od lat i polega na zawarciu umowy, na mocy której leasingodawca powierza leasingodawcy sprzęt – np. elektroniczny, środki transportu – odpłatnie i na określony z góry czas. Niezależnie od tego czy jest to salon chirurgii plastycznej, placówka weterynaryjna czy punkt ortodontyczny – musimy zagwarantować odbiorcom komfort a także kompleksową. Współczesne oferty leasingowe zapewnieją błyskawiczną decyzje, bez konieczności przedstawiania dokumentów finansowych. Jakiego rodzaju pisma i świadectwa musimy przedstawić? Najważniejsze zaświadczenia to odpisy z KRS, dokument tożsamości ze zdjęciem, numery NIP i REGON.

Leasing sprzętu medycznego – w kosmetologii i u rehabilitantów

Chcemy pozyskać całkowicie nowe urządzenia czy z drugiej ręki? Wszystko zależy od naszego zapotrzebowania oraz wysokości przyszłych obciążeń kredytowych. Wydatki na pewno nie obciążą budżetu przychodni, ponieważ można je elastycznie dostosować. Z usług tego typu korzystają zarówno dermatolodzy, optycy jak i psycholodzy. Współcześnie funkcjonuje sporo podmiotów, które upraszczają formalności przy korzystaniu z leasingu. Nie bój się poprosić o pomoc praktyków – doradzą, jak uzupełnić wniosek i przebrnąć przez zawiłe czasem procedury.