Kancelaria prawna zajmie się podatkami w Twoim imieniu

Kancelaria prawna zajmie się podatkami w Twoim imieniu

Prawo podatkowe to skomplikowana dyscyplina, która wymaga znajomości aktów normatywnych oraz bieżącego poszerzania wiedzy w tym zakresie. Kancelaria prawna zajmująca się problemami związanymi z obciążeniami fiskalnymi to podmiot, który pomaga klientom instytucjonalnym i osobom prywatnym. Jaki jest zakres jej działalności?

Kancelaria prawa podatkowego – przygotowanie odwołań i skarg

Kompleksowa obsługa prawno-fiskalna może pomóc w wielu kwestiach. Kancelarie zajmują się np. konsultacjami w zakresie podatków – od towarów i usług, akcyzowego, PIT, a także weryfikacją umów, kontraktów handlowych, sporządzaniem odwołań i skarg kasacyjnych. Kancelaria prawa podatkowego może także być przedstawicielem spółki przed organami kontroli skarbowej. Ponadto w zakres usług wchodzi również pomoc w sprawie zależności między pracodawcą a pracownikiem oraz umów zleceń. Obawiasz się kontroli fiskalnej w spółce? Fachowcy z kancelarii prawa podatkowego zajmą się wszystkim za Ciebie.

Kancelaria prawa podatkowego – obejmuje firmy i osoby prywatne

Kancelarie prawne doradzają również w zakresie funkcjonowania działalności gospodarczej. Wyjaśniają one zagadnienia związane z optymalizacją podatkową, likwidacją firm, nabywaniem lokali, jak również przygotowywaniem pism do odpowiednich organów. Ponadto specjalistyczna kancelaria prawa podatkowego dba o weryfikację procesów, takich jak przejęcia czy restrukturyzacje, pomaga przygotowywać druki rozliczeń oraz zajmuje się usługami dodatkowymi, jak przykładowo doradztwem w zakresie podatku od czynności cywilnoprawnych. Widzimy więc, że zakres działalności kancelarii prawnej jest bardzo szeroki – oprócz spółek, obejmuje także osoby prywatne. Potrzebujesz fachowej porady? Nie bój się! Specjaliści pomogą Ci w każdej sprawie.