Duży bałagan? Skorzystaj z usługi opróżniania piwnic

Duży bałagan? Skorzystaj z usługi opróżniania piwnic

Okres przed Wielkanocą to czas m.in. pomieszczeń gospodarczych, garaży i strychów. Chcesz zatroszczyć się o porządek w swoim otoczeniu? Dowiedz się, kiedy warto zamówić kompleksowe sprzątanie mieszkań i piwnic.

Sprzątanie mieszkania i piwnicy – to nie takie proste!

Oczyszczenie zagraconej piwnicy to duże wyzwanie – trzeba wyrzucić nie tylko z zajmujące pomieszczenie stare przetwory, sprzęty czy niedziałającą elektronikę, ale także zadbać o wywiezienie wszystkiego do punktu utylizacji. Wyrzucenie niebezpiecznych odpadów do zwykłego kosza niebezpieczne dla środowiskanaturalnego i podlega karze. Mieszkańcy wielkich miejscowości jak np. Kraków nie muszą na własną rękę sprzątać domowych piwnic i strychów – działają tam firmy, które oferują profesjonalne sprzątanie piwnic oraz mieszkań. Usługa jest kierowana do osób, które nie mają czasu albo ochoty na pakowanie i sortowanie śmieci – wolą, by zajęli się tym fachmani. Firmy oferujące sprzątanie piwnic uporają się z rozmaitymi typami śmieci – odpadami wielkogabarytowymi, niebezpiecznymi, meblami, dywanami, elektrośmieciami (sprzęt komputerowy, RTV i AGDV), a także gruzem i odpadami budowlanymi.

Jak wygląda i ile kosztuje usługa sprzątania piwnic oraz mieszkań?

Pracownicy przedsiębiorstw oferujących sprzątanie mieszkań i piwnic dojeżdżają bezpośrednio do klientów i na miejscu rozprawiają się z bałaganem. Podmioty tego typu świadczą kompleksowe usługi porządkowe – udostępniają worki na odpady oraz pojemne kontenery, pomagają zapakować do nich odpady, wynieść je z pomieszczenia, a potem przewieźć do zutylizowania. Przedsiębiorstwa te dysponują flotą pojazdów dostosowanych do wywozu różnego typu odpadów i są w stanie szybko uporać się z zagraconymi strychami i piwnicami. Koszt usługi zależy zwykle od zakresu przeprowadzonych prac.