Długoterminowy parking przy lotnisku – wygoda i bezpieczeństwo

tani parking Balice, parking Balice Kraków

Latanie staje się popularnym sposobem transportu, wybieranym często przez turystów, jak i biznesmenów. Zanim jednak usiądziemy w fotelu samolotu, żeby rozpocząć podróż musimy w jakiś sposób dojechać na lotnisko. Jeśli wybierzemy transport publiczny, nasze zmartwienia w kwestii dojazdu znikną po dotarciu do portu lotniczego. Wielu z nas jednak woli skorzystać z własnego samochodu, ale to rodzi pytanie: gdzie go zaparkować w trakcie naszego wyjazdu?

Zostaw auto pod dobrą opieką – długoterminowy parking przy lotnisku

Jasne, że najłatwiejszym rozwiązaniem jest poprosić kogoś z rodziny lub znajomego o dowiezienie pod port lotniczy, a następnie o odbiór po naszym powrocie. Nie każdy jednak ma sposobność organizacji takiego transportu, gdyż wiele wylotów ma miejsce nocą lub w godzinach roboczych. Szczęśliwie w niewielkiej odległości od wielu dużych lotnisk, np. w Balicach w pobliżu Krakowa, powstały długoterminowe parkingi, gdzie za niewielką opłatą można pozostawić auto na kilkanaście dni. Użytkowanie takich parkingów jest w pełni bezpieczne – nad naszym autem czuwa wyszkolona ochrona, teren parkingu jest monitorowany, a zaparkowane auta objęte są ubezpieczeniem na czas postoju.

Transfer na lotnisko, rezerwacja miejsca, pomoc techniczna – co oferują długoterminowe parkingi przy lotnisku w Balicach?

Strzeżone parkingi przy lotniskach zwykle oferują też inne udogodnienia. Przykładowo te mieszczące się w Balicach w pobliżu Krakowa oferują całodobowo swoim klientom transport na lotnisko, dzięki czemu dojedziemy do portu lotniczego w trzy minuty i to razem z walizkami. Obsługa parkingu odbierze nas z lotniska także po powrocie. Jeśli w naszym aucie rozładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, możemy skorzystać z urządzeń rozruchowych, kompresora lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A właściciele pojazdów elektrycznych znajdą tam odpowiednią stację do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można również zważyć przed wylotem bagaż podręczny i zyskać pewność, że mieści się w dopuszczalnych limitach.

Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]