Dlaczego ważny jest regularny serwis okien?

okna serwis Warszawa, serwis okna

Regularnie zlecany serwis okien pozwoli cieszyć się komfortową temperaturą w mieszkaniu i zapobiegnie utracie ciepła w okresie jesienno-zimowym. Jakie usługi wykona doświadczony serwisant? Czemu warto wezwać zawodowca?

Serwis okien PCV – zadbaj o ciepło w swoim domu

Codziennie rozszczelniane, otwierane oraz uchylane okna są narażone na wszelkiego typu wypaczenia i zniszczenia. Na stan uszczelek oraz okien niekorzystnie działają także warunki atmosferyczne – zmiany temperatur, śnieg czy promieniowanie słoneczne. Cykliczny serwis okien PCV i drewnianych pomoże zachować je w nienagannym stanie przez długi okres. O ile wymianę uszczelek oraz inne proste czynności można zrealizować we własnym zakresie, o tyle do bardziej specjalistycznych prac powinniśmy zatrudnić serwisanta. Specjaliści oferują szeroki wachlarz usług odpowiadając na najczęstsze potrzeby klientów – regulują ciężko działające mechanizmy, redukują docisk okien w lecie, dbają o należytą izolację cieplną, przeciwdziałają stratom ciepła, regulują okucia i mocowania. Doświadczona ekipa serwisu okien może również przeprowadzić wymianę szyby w oknie.

Czemu warto zlecać serwis okien?

Regularnie wykonywany serwis okien pomaga obniżyć utratę ciepła nawet o 1/3, co bezpośrednio wpływa na oszczędności na ogrzewaniu i zapewnia domownikom komfort termiczny. Zawodowcy naprawią zarówno okna wykonane z drewna, jak i z PCV. Profesjonalny serwis okna to jednak nie tylko wyregulowanie mechanizmów odpowiadających za otwieranie i uchylanie skrzydła czy wymiana uszczelek. Fachowiec zadba też o bezpieczeństwo lokatorów, np. poprzez instalację dodatkowych antywłamaniowych okuć.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]