Dlaczego księgowość jest ważna

Dlaczego księgowość jest ważna

Biuro Rachunkowe ABIS Sp. z o.o.

Kluczowym filarem każdego przedsiębiorstwa jest księgowość. Troszczy się on o właściwe księgowanie faktur, uiszczanie składek, rachunki całej działalności. Czy lepiej przyjąć do pracy specjalistę na oddzielne stanowisko, czy może skorzystać z usług tzw. sieciowego biura rozliczeń?

Księgowość to nie tylko finanse

Na początkowym etapie funkcjonowania firmy, warto zdecydować się na ofertę firmy rachunkowej. Takie przedsiębiorstwa pomogą nawet rozkręcić biznes, czy pozyskać środki z Unii Europejskiej i innych źródeł. Nadzorują one księgi przychodów i rozchodów, ewidencję VAT, wykonują sprawozdania finansowe oraz troszczą się o kwestie rozliczania składek. Powierzenie rachunków naszej działalności firmom rachunkowym opłaca się też z finansowego punktu widzenia – jest tańsze niż zaangażowanie księgowej.

Księgowość – zaufaj rekomendowanym instytucjom

Podczas gdy takie firmy zapewniają reprezentację przed Urzędem Skarbowym, my możemy skoncentrować się na rozszerzaniu biznesu. W Polsce istnieją niewielkie podmioty rachunkowe oraz tzw. sieciówki, działające w całym kraju, oferujące księgowość zarówno w Katowicach, Gdańsku, Łodzi oraz w małych miastach. Najlepiej zaufać wypróbowanej księgowej, zachwalanej przez innych przedsiębiorców. To najlepsza gwarancja, że nasze sprawy budżetowe są prowadzone poprawnie i niesprzeczne z obowiązującymi normami.

Biuro Rachunkowe ABIS Sp. z o.o.
ul. Moniuszki 4/6
40-005 Katowice

Tel.: (32) 258-29-34
Mob.: +48 794-009-007
E-mail: [email protected]