Czy warto zamówić opiekę techniczną WordPress?

Czy warto zamówić opiekę techniczną WordPress?

Opieka WordPress - ta niebywała oferta wszystkich pozytywnie zaskoczy

WordPress, który został stworzony w głównej mierze jako oprogramowanie blogowe, szybko stał się bardzo rozpowszechnionym CMS-em. Ponieważ bez przeszkód można opanować podstawy posługiwania się nim, a przy tym jest dość szybki, wykorzystuje się go obecnie do tworzenia wymyślnych stron firmowych oraz sklepów internetowych. Jednakże ten system zarządzania treścią bywa przyczyną przykrych niespodzianek, dlatego ważną i potrzebną usługą jest aktualizacja WordPressa.

Dlaczego warto zlecić opiekę nad stroną internetową profesjonaliście?

Posiadanie strony internetowej na aktualnej wersji CMS-a jest bezsprzecznie podstawowym warunkiem jej bezpieczeństwa. Nierzadko jednakże firmy po zaprojektowaniu strony zaniedbują okresowe wdrażanie kolejnych edycji CMS-a czy aktualizacji stosowanych dodatków, przez co narażają witrynę na ataki hakerskie czy infekcję przez wirusy. Co więcej, pomimo iż WordPress jest bardzo nieskomplikowanym CMS-em, jego aktualizacja może wiązać się z akcydentalnymi kłopotami z należytym działaniem sklepu czy strony. Wobec tego wymagane jest, by działanie to wykonał zawsze ktoś wtajemniczony w niuanse WordPressa, a jeśli nie mamy w firmie działu IT, powinno się polecić opiekę nad stroną znawcy.

Opieka nad stroną internetową – usługa dla blogerów i firm

Usługa opieki technicznej nad stroną internetową to oferta adresowana przede wszystkim do odbiorców biznesowych, zarówno niewielkich jak i większych przedsiębiorstw, którym zależy na wydajnym oraz ciągłym funkcjonowaniu ich strony firmowej, a także ochronie jej baz danych i zasobów. Oferta ta przydatna jest także freelancerom i blogerom posiadającym prywatne strony www. W bazowym pakiecie oferty zawarta wsparcie w przygotowaniu kopii zapasowych, usuwanie następstw ataków oraz wykonanie aktualizacji CMS-a. W bardziej rozbudowanych pakietach oferowane są także przeróżnego rodzaju monitoringi (między innymi zmian zawartości, zmian wtyczek oraz logowań użytkowników).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]