Czy parking przy lotnisku to dobre miejsce na dłuższy postój?

Czy parking przy lotnisku to dobre miejsce na dłuższy postój?

Większość osób wybierających się w podróż samolotem nie decyduje się przybyć na lotnisko własnym autem, ale przyjeżdża taksówką albo prosi kogoś o podwiezienie. Uznaje się, że tak jest lepiej, ponieważ w innym wypadku powstałby problem, gdzie pozostawić auto na czas podróży. Warto jednak rozważyć rozwiązanie, jakim jest skorzystanie z usług strzeżonego parkingu znajdującego się w pobliżu lotniska. Świetnie chroniony parking długoterminowy, który także przeznaczony jest do parkowania przez krótki czas, znajduje się niedaleko lotniska Kraków – Balice. Oferta tego miejsca przeznaczona jest dla wszystkich podróżnych, którzy korzystają z lotniska, pragnących pozostawić swój pojazd w bezpiecznym miejscu na cały okres trwania podróży.

Parking przy lotnisku – dlaczego opłaca się tam zaparkować?

Najistotniejszą zaletą takiego rozwiązania jest oczywiście komfort, gdyż pozwala to przybyć na lotnisko swym samochodem. Nawet jeśli parking znajduje się nie w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska, nie jest to powód do obaw, bo obsługa parkingu zajmuje się transferem klientów z parkingu na lotnisko i z lotniska na parking. Nie zabiera to dużo czasu, a same przejazdy organizowane są na bieżąco. Ponadto można mieć pewność bezpieczeństwa parkowanego pojazdu, o co dbają nie tylko standardowe środki ochrony. Pozostawione na nim pojazdy obejmuje też polisa ubezpieczeniowa, a więc strzeżony w ten sposób pojazd jest na pewno lepiej chroniony niż zaparkowany w przydomowym garażu, gdzie może paść łupem kradzieży w czasie nieobecności, zwłaszcza dłuższej, właściciela. Zaletą takiego wyjścia są też ceny korzystniejsze niż można się spodziewać, a zatem jest to ekonomiczne zarówno w przypadku krótkoterminowego, jak i długoterminowego parkowania.

Parking przy lotnisku – inne usługi

Osoby korzystające z parkingu zlokalizowanego w podkrakowskich Balicach mają do dyspozycji wiele udogodnień. Najistotniejszy jest fakt, iż mogą wyruszyć w podróż w ogóle nie obawiając się o bezpieczeństwo zaparkowanego samochodu, bo jest on chroniony na wszelkie sposoby. Wjazd na parking zabezpiecza szlaban oraz ogrodzenie. Bezpieczeństwo gwarantuje sprawny monitoring oraz oświetlenie, a także profesjonalna ochrona, dozorująca całodobowo. W razie dłuższej podróży, po powrocie klienci parkingu mogą użyć dostępnego rozrusznika oraz kompresora albo skorzystać z pomocy obsługi w uruchomieniu samochodu. Powrót jest także tym wygodniejszy, iż po odebraniu bagażu wystarczy zadzwonić do obsługi parkingu pod numer zamieszczony na karcie parkingowej, by już po krótkim czasie móc wsiąść do podstawionego samochodu, który przewiezie na parking.
Wszystkie te usługi wliczone są w koszt postoju, która jest bardzo atrakcyjna, a dodatkowo klienci parkingu zlokalizowanego przy podkrakowskim lotnisku niejednokrotnie mogą liczyć na rozmaite promocje.