Chcesz sprawdzić swojego pracownika? Zamów usługi detektywistyczne

Chcesz sprawdzić swojego pracownika? Zamów usługi detektywistyczne

Usługi detektywistyczne cieszą się w Polsce popularnością – dzięki nim można uzyskać dowody do postępowań toczących się przed sądem, zdobyć bezcenne informacje na temat członków rodziny, a także pracowników. Profesjonalna agencja detektywistyczna oferuje wszechstronne usługi i umożliwia sprawdzenie m.in. zasadności wystawienia tzw. L-4, warunków i sposobu opieki nad dzieckiem, wierności partnera czy ustalenie źródeł zarobku. Firmy detektywistyczne zatrudniają doświadczonych pracowników mogących pochwalić się specjalistyczną wiedzą z obszaru prawa czy nowych technologii, dzięki którym zdobycie cennych informacji staje się bez wątpienia prostsze.

Kto najczęściej korzysta z pomocy firmy detektywistycznej?

Do biur detektywistycznych zazwyczaj zgłaszają się osoby chcące dowieść niewierności małżonka i przedstawić je w charakterze dowodu w sprawie rozwodowej. Wielokrotnie zdarzają się także zlecenia dotyczące ustalenia pobytu dziecka będącego ofiarą tzw. uprowadzenia rodzicielskiego. Szerokie spektrum usług oferowanych przez doświadczone agencje detektywistyczne sprawia, że z ich pomocy korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także firmy pragnące sprawdzić swoich pracowników. Jest to częste przede wszystkim w przypadku zawierania kontraktów z tzw. klauzulą poufności (zobowiązującej zatrudnionego do zachowania tajemnicy przedsiębiorstwa) oraz umów o zakazie konkurencji.

Biuro detektywistyczne – czemu warto zaufać profesjonalistom?

Agencja detektywistyczna dysponuje specjalistycznym sprzętem, który pozwala w szybki i skuteczny sposób zdobyć potrzebne informacje. Są to m.in. profesjonalne lokalizatory GPS, kamery czy aparaty. Ich pracownicy mają także doświadczenie w sprawdzaniu ksiąg sądowych. Raport wykonany przez detektywa to niepodważalny dowód, który można wykorzystać w sądzie.