Catering weselny – idealnie dobrane menu i profesjonalna obsługa

Catering weselny – idealnie dobrane menu i profesjonalna obsługa

Więcej informacji o cateringu weselnym w Krakowie na https://bit.ly/3h2xont.

Imprezy okolicznościowe, które są zwykle istotnym wydarzeniem dla całej rodziny, takie jak komunie, śluby lub chrzty, od lat nie są już urządzane w domu jedynie dla najbliższych krewnych i znajomych. Dziś są to wydarzenia, na których pojawia się często ponad stu gości. Ewidentne jest zatem to, iż jedna osoba nie ma możliwości na własną rękę ułożyć jadłospisu, a następnie naszykować i podać posiłki uczestnikom imprezy, zwłaszcza, jeśli świętowanie planowane jest na wiele godzin i toczy się w wynajętym lokalu. Stąd też można zauważyć spore zapotrzebowanie na wszechstronne usługi cateringu weselnego.

Czemu warto zamówić catering na wesele?

Planowanie przyjęcia weselnego to ogromny stres, spowodowany dziesiątkami godzin straconych na wybór wystroju sali, rozsyłanie zaproszeń , sporządzanie listy gości czy poszukiwanie zespołu, który zapewni muzykę do tańca. To także potrzeba dostarczenia stosownej ilości zakąsek i napojów serwowanych w czasie imprezy, a co najważniejsze – przygotowanie ciepłego obiadu, który oczaruje gości i zbierze ich przy wspólnym stole. na weselu musi mieć doskonałą oprawę. Goście przecież oczekują tego, aby stoły były poprawnie nakryte i cudownie ozdobione, dania były pyszne i widowiskowo ułożone na talerzach, a także żeby kelnerzy w profesjonalny sposób donosiła gościom następne posiłki. Taki poziom organizacji mogą zapewnić wyłącznie firmy cateringowe zatrudniające doświadczonych kucharzy, kelnerów i managerów, gotowych na obsługę imprez zarówno w salach, jak i tych organizowanych na świeżym powietrzu.

Catering na wesele – menu dobrane do stylistyki przyjęcia

Każdy rodzaj imprezy okolicznościowej kieruje się swoimi zasadami, zarówno w sferze atrakcji dla zaproszonych, jak i oczekiwanych posiłków. Firmy cateringowe zwykle posiadają przygotowane wstępnie menu proponowanych dań głównych, zakąsek i trunków odpowiadających estetyce wesel. Podstawową ofertę można poznać na stronie firmy ewentualnie otrzymać tę informację kontaktując się z jej pracownikiem. Zamawiający ma zatem możliwość samodzielnie złożyć kartę dań z zaproponowanych dań. Powinno się jednak zaakcentować, że firmy oferujące usługę cateringu na wesele są też otwarte na nowe sugestie i nierzadko na prośbę kontrahenta podejmują się przygotowania unikalnych zestawów potraw.

Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]