Catering firmowy – warto zadbać o komfort uczestników szkolenia

Catering firmowy – warto zadbać o komfort uczestników szkolenia

Na https://lastrada.pl/catering-dla-firm/ zlecisz catering dla firm.

Spotkanie biznesowe, sympozjum albo szkolenie – każda poważna firma z pewnością w końcu stanie przed nieodzownością organizacji wydarzenia tego rodzaju. Łączy się to z rozmaitymi zadaniami, które na ogół nie należą do zakresu obowiązków wykonywanych przez pracujące tam osoby, jak m.in. zapewnienie napojów oraz posiłków dla jego wszystkich uczestników. Jeżeli na planowanym wydarzeniu mają pojawić się duże tłumy, wypada zamówić usługę cateringu biurowego.

Catering biurowy – na czym polega taka usługa?

Sympozja i warsztaty biznesowe to spotkania trwające z reguły po 6-9 godzin, w wielu przypadkach także przez 2-3 kolejnych dni. Ich uczestnicy otrzymują dokładny grafik wykładów, między którymi wskazane są maksymalnie dwie niedługie przerwy, w trakcie których trudno jest spożyć pełny obiad w najbliższej jadłodajni. Z tej przyczyny tak istotne jest zagwarantowanie gościom napojów i niedużych przekąsek, które mogą szybko spożyć w czasie przerwy, a o ile organizator zezwoli, również zanieść na salę, w której trwa szkolenie. Przedsiębiorstwa oferujące usługę cateringu dla firm zajmują się ustawieniem stolika z gorącymi i zimnymi napojami, najczęściej z kawą oraz herbatą, a także z małym poczęstunkiem, które można spożyć bez obaw o ubrudzenie dłoni i ubrania. Usługa cateringu firmowego obejmuje też dostarczenie urządzeń do przygotowania napojów gorących.

Przerwa kawowa – istotna część warsztatów biznesowych

Przerwa kawowa jest nadzwyczaj ważna, pozwala wszak uczestnikom rozluźnić się po wielu godzinach wytężonej koncentracji. Ponadto jest to również sposobność nawiązania kontaktu z pozostałymi gośćmi i obgadania w bardziej hermetycznym gronie przedmiotów omawianych na spotkaniu. Automat z kawą i innymi napojami, który widuje się w pomieszczeniach socjalnych obiektów konferencyjnych, w żadnym razie nie dorówna perfekcyjnie przygotowanej usłudze bufetu kawowego. Uczestnicy prestiżowych konferencji czy płatnych wykładów nie powinni przecież pić z tekturowych kubeczków, zagryzając zakupione po drodze w sklepie bądź samodzielnie przyszykowane sandwicze. Skorzystanie z usługi profesjonalnego cateringu dla firm podkreśli więc prestiż spotkania i jednocześnie pokaże, że jego organizator pomyślał także o komforcie uczestników.

Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]