Analizy biznesowe

Analizy biznesowe

Proces przekształcania danych w informację, a informacji w wiedzę, która jest wykorzystywana by zwiększyć konkurencyjność przedsiebiorstwa nazywany jest Business Intelligence. To zestaw praktyk, metodyk, narzędzi i pozostałych technologii informatycznych znany też jako analityka biznesowa. Świadczeniem zaawansowanych rozwiązań w ramach BI specjalizuje się BIzalto. Dzięki ich zastosowaniu można gromadzić i integrować dane, które spożytkowane w odpowiednim czasie wytwarzają zysk. Dodatkowo, uzyskujemy głębszy wgląd w działanie Twojego biznesu.

Metodyka BI a praca w przedsiębiorstwie

Oferowane przez BIzalto systemy cechuje precyzyjne dostosowanie do specyfiki Twojego przedsiębiorstwa, które gwarantuje szczegółową wiedzę o jego procesach i środowisku. Wskutek badania, obserwacji i identyfikacji, poza zwiekszeniem wydajności, otrzymywane są też dodatkowe korzyści. To między innymi: restrukturyzacja zarządzania, usystematyzowanie wiedzy w firmie, studium sprawności operacyjnej oraz reorganizacja relacji z klientami. Surowe informacje nie posiadają żadnej wartości, dopiero właściwie zestawione stanowią pożądany materiał do analiz i predykcji. Efektywne opieranie się na dużych ilościach danych z zastosowaniem wybranych technik, norm i mechanizmów to istota analityki biznesowej.

Zaufaj BIzalto!

Mimo że BIzalto jest nową firmą, zapewniają pełną obsługę od implementacji i analizy po szkolenia końcowe. Swoje usługi przeprowadza we współpracy z organizacjami branży produkcyjnej, finansowej, paliwowej oraz innych w kraju i za granicą, a jej pracownicy to wykwalifikowani specjaliści z doświadczeniem w tworzeniu i wdrażaniu systemów BI. Kluczowa misja BIzalto to pomoc przedsiębiorstwom w rozwoju i w uzyskaniu przewagi konkurencyjnej w oparciu o rzetelne informacje. Czas skończyć z niepewnymi decyzjami – nowatorskie rozwiązania, niekonwencjonalne myślenie oraz zaawansowane technologie, to te czynniki zapewniają najwyższą jakość, efektywność, i właśnie te cechy charakteryzują firmę BIzalto.