Rury szlifowane ze stali nierdzewnej

Rury szlifowane ze stali nierdzewnej

Skieruj się tu, aby zamówić rury szlifowane

Poręcze na tarasie wystawione są na działanie różnych groźnych czynników. Głównym ich wrogiem jest z całą pewnością wilgoć, gdyż może powodować ich szybkie rdzewienie. Uszkodzenia takich poręczy mogą również być efektem ekspozycji na światło słońca lub chłód. Żeby ustrzec się podobnych problemów warto wybrać poręcz zrobioną z nierdzewnych rur szlifowanych. Dlaczego jednak takie rury będą trafionym pomysłem? Do czego jeszcze wykorzystywane są rury szlifowane ze stali nierdzewnej?

Zalety rur szlifowanych

Rury szlifowane ze stali antykorozyjnej wykazują wiele atutów, które wyróżniają je na tle pozostałych tego rodzaju elementów. Stal nierdzewna wytwarzana jest z jedenastoprocentową domieszką chromu, dzięki czemu nawet nieustanna styczność z wilgocią lub żrącymi związkami nie przyczynia się do ich korodowania. Rury szlifowane okazują się także naprawdę wytrzymałe na pęknięcia, co powoduje, iż zdają egzamin w najróżniejszych, także ekstremalnych, sytuacjach.

Rury szlifowane – przykłady użycia

Antykorozyjne rury szlifowane są głównie stosowane w budownictwie – powstają z nich między innymi balustrady czy szkielety nośne. Ze uwagi na fakt, iż nie szkodzą im żrące substancje, są poza tym używane w samochodach – na przykład do wykonywania układów wydechowych. Warto też pamiętać, iż takie rury szlifowane świetnie się prezentują, zatem będą najlepszym rozwiązaniem dla klientów szukających interesującego dodatku do łazienki lub kuchni.

FHU Bartłomiej Tram
Poręba Wielka 12
34-735 Niedźwiedź

Mob.: 504 280 691
E-mail: [email protected]