Regulacja okien

Regulacja okien

Regulacja okien Warszawa

Okna nie są wieczne – aby służyły nam jak najdłużej, niezbędna jest ich regularna regulacja. Powinniśmy zdać sobie sprawę, że nieregulowane okna szybciej się psują, a usunięcie usterek pochłonie koszty o wiele większe, niż konserwacja. Czy okna PCV możemy więc konserwować bez pomocy fachowców, czy bezpieczniej powierzyć to specjalistom? Ile kosztuje taka usługa? Z jaką częstotliwością powinna być przeprowadzana regulacja okien?

Regulacja okien – co się stanie, gdy o niej zapomnimy?

Zaniedbane okna szybko tracą właściwości, a tego skutkiem jest zwiększenie się zawartości wilgoci w mieszkaniu i przeciągi. Regulacja okien potrzebna będzie też, kiedy zależy nam na ich lekkim otwieraniu oraz efektownym wyglądzie.

Regulacja okien – oliwienie

Raz na dwa kwartały okna musimy dokładnie naoliwić. Nie potrzebujemy usług specjalistów – wystarczy nasmarować trzpienie używając do tego tawotu lub innego smarowidła o zbliżonym zastosowaniu. Robiąc tak, unikniemy korozji oraz irytujących odgłosów.

Regulację okien zostaw specjalistom

Regulacja okien wymaga fachowych narzędzi i sporego doświadczenia – z tego powodu nie każdy z nas się z nią upora. Konserwacja na własną rękę może skończyć się uszkodzeniem okna – dobrze zatem zlecić ją specjalistom.

Ile wydasz na regulację okien?

Konserwacja pojedynczego okna to wydatek rzędu czterdziestu złotych, ale w większości przypadków za każde następne okno zapłacimy już piętnaście lat. Jest to wydatek, który musimy ponieść jedynie raz w roku, zatem nie okaże się dużym kłopotem.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]