Producent pokryć dachowych z blachy – co oferuje?

nowoczesne pokrycia dachowe

Montowane przez dekady standardowe dachówki ceramiczne i betonowe na powrót ustępują miejsca na rynku pokryciom dachowym wyprodukowanym z blachy. Wiele atutów tych ostatnich przyczyniło się do tego, iż są one dobrym rozwiązaniem nie tylko dla odbiorcy indywidualnego, lecz także dla deweloperów.

Pokrycia dachowe z blachy – czy warto się na nie zdecydować?

Blachodachówki wygrywają na rynku produktów budowlanych z wielu powodów. Przede wszystkim ważą znacznie mniej niż ceramiczne dachówki, co przekłada się na mniejsze obciążenie struktury więźby dachoweji zarazem ułatwia przewóz i wyładunek tych elementów. Budowa profilu nowoczesnych pokryć dachowych powoduje, iż ich założenie jest nie tylko proste, ale i mniej czasochłonne w porównaniu do układania dachówek ceramicznych, które są o wiele mniejsze, przez co ich staranne ustawienie zajmuje na ogół znacznie więcej czasu. Inną znaczącym atutem pokryć dachowych z blachy jest łatwość dopasowania ich do praktycznie rzecz biorąc dowolnej, nawet niezmiernie skomplikowanej, konstrukcji dachu, gdyż blachodachówkę da się bez przeszkód przyciąć na wymiar. Pokrycia dachowe z blachy bardzo dobrze się prezentują zarówno w minimalistycznym budownictwie, jak i wspaniale pasuje do starych obiektów, głównie dlatego, że mocno przypomina tradycyjne dachówki ceramiczne. Blachodachówki cechują się również większą szczelnością. Ponadto łatwo je czyścić. praktycznie rzecz biorąc wystarczy do tego odpowiednio delikatna szczoteczka i zmycie wodą, z kolei w przypadku silnych zabrudzeń np. preparat do mycia pokryć powlekanych.

Gdzie zamówić pokrycia dachowe najwyższej jakości?

By nabyć nowoczesne blachodachówki dobrej klasy nie trzeba daleko się rozglądać. Na naszym rynku od 3 dziesięcioleci działa przedsiębiorstwo Regamet, w ofercie którego znajduje się ogromny asortyment blach trapezowych, blachodachówek oraz paneli dachowych. Materiały te można dostać w stacjonarnych punktach handlowych firmy, funkcjonujących na obszarze 4 województw Polski południowo-wschodniej: małopolskiego, lubelskiego, świętokrzyskiego oraz podkarpackiego. REGAMET w szczególności szczyci się produkty z powłoką PRO (Purtext Strong 300 i Exelent), charakteryzujące się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne, powstawanie rys, jak również rdzewienie. Firma Regamet dba o kompleksową obsługę klienta, z tej przyczyny prócz swoich produktów dostarcza też akcesoria dachowe (między innymi okna dachowe czy obróbki blacharskie), jak również dachówki ceramiczne i betonowe innych wiodących producentów.

REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08