Producent okien drewnianych gwarantuje najwyższą jakość

Producent okien drewnianych gwarantuje najwyższą jakość

Producent okien drewnianych - zapoznaj się z unikalną ofertą

Tradycyjne okna drewniane są niebywale szykowne i odporne na uszkodzenia. Współgrają z każdym rodzajem obiektu – od zabytkowych domów po współczesne gmachy. Z jakich tworzyw producent okien drewnianych wytwarza swoje wyroby i co stanowi o ich trwałości?

Producent okien drewnianych – wybierz dąb lub modrzew

Okna drewniane dają niesamowicie wysoką izolację cieplną, ponieważ wytwarzane są przy użyciu najnowszych technologii. Producenci okien drewnianych wspaniale je gruntują, a pielęgnowanie jest bezproblemowe. Okna drewniane wyglądają wyjątkowo efektownie, mają lśniącą powierzchnię, eleganckie okucia. Mogą być zrobione zarówno z drewna rodzimego – na przykład sosny, jak i typów zagranicznych (meranti). Ekologiczne tworzywa w połączeniu z innowacyjnymi metodami powodują, że okna drewniane są tak popularne nad Wisłą.

Producent okien drewnianych – deski można poddawać swobodnej obróbce

Producent okien drewnianych najczęściej proponuje system szyb zespolonych, zapewnia dźwiękochłonność oraz komfort. Naturalne drewno można poddawać dowolnej obróbce, dzięki czemu posłuży przez pokolenia. Oczywiście producent okien drewnianych zapewnia również estetyczne drzwi, świetne do stuletnich dworków lub nowoczesnych zabudowań. Drewno sprawdza się przy odnawianiu wnętrz – to materiał organiczny i zupełnie ekologiczny. Remontując wnętrze warto zatem wybrać szlachetne, odporne i piękne materiały drewniane.

OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]