Pracownia architektoniczna – Bartłomiej Sitarski

Pracownia architektoniczna – Bartłomiej Sitarski

biuro architektoniczne »

Na pewno chcesz, żeby w nowo wybudowanym domu każdy szczegół był taki jak chcesz. Powodzenie Twoich starań zależy zwłaszcza od tego, na który projekt domu postawisz. Znalezienie najbardziej godnych uwagi ofert nie powinno na szczęście sprawić kłopotów – projekt może sporządzić pracownia architektoniczna lub także, kiedy zależy ci na terminie, możesz kupić katalogowy szkic. Jakie rozwiązanie będzie korzystniejsze? Na które z nich postawić?

W biurze architektonicznym czy gotowy projekt?

W sieci niezwykle łatwo znajdziesz tysiące projektów domów. Są tam propozycje dla klientów z niewielkimi oczekiwaniami i tych, którzy chcieliby zyskać bardziej nietypowy projekt. Ich najsilniejszą stroną okazuje się na pewno cena – najtańsze projekty kupimy już za za trochę ponad 2000 zł. Oprócz tego będzie to najlepsza opcja dla klientów, którzy chcieliby kupić projekt jak najprędzej – gotowe projekty możemy mieć w kilka chwil.

Projekt sporządzony w biurze architektonicznym

Usługi, które oferuje biuro architektoniczne będą idealne dla klientów, którzy zamierzają wybudować dom, który będzie odróżniał się na tle pozostałych budynków. Decydując się na podobne rozwiązanie zyskujemy pewność, że projekt będzie taki, jak nam zależy – zanim go sporządzi, architekt dowie się, jakie szczegóły są jest dla nas najistotniejsze.

Ile zapłacisz w biurze architektonicznym?

Dokument wykonany przez biuro architektoniczne będzie jednak dużo droższy od katalogowego – osoby, które na niego postawią powinni liczyć się z wydatkiem rzędu dwustu złotych za metr kwadratowy.

Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]