Podpory Peri – szalunki na najtrudniejsze warunki

Podpory Peri – szalunki na najtrudniejsze warunki

Podpory Peri znajdziesz na sklep.abcszalunki.pl

Podpory stropowe to typ szalunków, bez których wzniesienie budynku byłoby niewykonalne. W jaki sposób są stosowane? Kiedy warto wynająć podpory szalunkowe?

Podpora stropowa – typy i jej funkcja

Wśród szalunków odróżniamy podpory stropowe oraz deskowania ścienne i do wykopów. Ten pierwszy rodzaj wykorzystywany jest do podtrzymywania stropów – z pomocą tego tymczasowego modułu konstrukcyjnego można pokryć strop cementem i odpowiednie jego uformowanie. Znaczącą funkcję pełnią też stoliki szalunkowe oraz drewniane dźwigary – niezastąpione w czasie wykonywania robót budowlanych. Podpory szalunkowe mogą być wyprodukowane ze stali ocynkowanej ogniowo lub malowanej i mają opcję ustawiania wysokości, co pozwala stosować je w rozmaitych sytuacjach. Zazwyczaj w sprzedaży można dostać podpory o zakresie od 160 do 300 cm lub od 200 do 360 cm.

Podpory szalunkowe – wiodący producenci i możliwość wynajmu

Podpory stropowe cechują się znaczną trwałością, są także łatwe w montażu, a możliwości użycia ich w budownictwie są szerokie. Wśród wiodących producentów wyróżniamy podpory Peri, szalunki Altrad, a także elementy wykonywane przez firmy Hunnebeck, Olan czy Pionart. Na specjalną uwagę zasługują podpory Peri wyróżniające się przemyślaną strukturą, innowacyjnymi rozwiązaniami oraz wysoką jakością. Podpory stropowe Peri są przystosowane do użytkowania nawet w niekorzystnych warunkach. Obecnie wiele firm budowlanych decyduje się na wynajem systemów szalunkowych – przystępne ceny powodują, że usługi te zyskują na popularności. Wynajęcie podpór stropowych to też oszczędność czasu.

ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]