Montaż paneli – jak to wygląda

Montaż paneli – jak to wygląda

Kompleksowa aranżacja przestrzeni w domu zapewnia komfort i świetne wrażenia wizualne. Kluczowym składnikiem w każdym mieszkaniu jest podłoga, o którą należy odpowiednio zadbać, na przykład poprzez ułożenie na niej paneli. Sprawdźmy zatem jak zawodowo układać panele i jakiej ekipie najlepiej to zlecić.

Montaż paneli – jak wyciszyć

Opracowano wiele metod na montaż paneli, aczkolwiek najprostszym jest łączenie ich krawędzi, bez przybijania. Pod spód trzeba rzecz jasna wykorzystać specjalistyczny podkład, którego zadaniem jest wyciszenie podłogi. Można w tym celu wykorzystać fachowa pianka lub płyty wiórowe. Ważne jest też zrobienie około 1 cm pustej przestrzeni na krawędzi powierzchni, ponieważ panele podlegają rozszerzeniu pod wpływem temperatury. Szpara pozostanie niewidoczna na kolejnych etapach remontu.

Montaż paneli – ekipa dowiezie surowce

Samodzielne położenie paneli wymaga nie lada wiedzy i wprawy. Dobrze jest zatrudnić ekipę remontową, żeby oszczędzić sobie problemów. Na rynku działa wiele przedsiębiorstw, które oferują montaż paneli – w Krakowie, Wieliczce i Bochni. Profesjonaliści nie tylko szybko i sprawnie wykończą podłogę, ale przede wszystkim pomogą wybrać wytrzymałe deski i dopasować je do charakteru lokalu i indywidualnych potrzeb. Korzystając z fachowej pomocy będziemy mogli zapomnieć o samodzielnym wybieraniu najlepszych typów listw przypodłogowych – ekipa dowiezie wszystko bezpośrednio na miejsce. Oszczędzamy dzięki temu nerwy i zyskujemy pewność, że nasze mieszkanie będzie wyglądać jak z katalogu.