Jakie usługi świadczy architekt?

Jakie usługi świadczy architekt?

Zwróć się do biura architektonicznego Kraków, aby uzyskać fachową pomoc profesjonalistów

Biuro projektów oferuje rozległe spektrum usług – pomaga spełniać fantazje klientów prywatnych, którzy chcą zamieszkać w praktycznym i wygodnym domu jednorodzinnym, ale też kieruje ofertę do firm oraz instytucji publicznych. Architekt wykonuje pełny projekt obiektu, a następnie czynnie pilnuje przebiegu prac, planuje renowację budynku bądź proponuje aranżację już gotowych rezydencji, jak również projektuje przebieg instalacji wewnątrz nieruchomości.

Jak wesprze Cię profesjonalne biuro projektów?

Szukasz ciekawych, innowacyjnych projektów budowlanych? Chcesz, żeby Twój dom odróżniał się na tle innych domków w mieście? Potrzebujesz konceptu, który spowoduje, iż Twój dom będzie funkcjonalny, a jednocześnie przytulny? Zgłoś się do naszej pracowni architektonicznej! Wśród projektów budowlanych oferujemy zarówno te uwzględniające aktualne trendy architektoniczne, jak i plany inspirowane klasyczną stylistyką.

Biuro projektów – co pomogliśmy zaaranżować

W portfolio mamy zarówno projekty wnętrz komercyjnych, budynków publicznych, jak i wnętrz mieszkań i domów jednorodzinnych. Wykonane realizacje to między innymi obiekty rekreacyjne, kawiarnie, żłobki i pensjonaty. Organizacja przestrzeni i natura projektu dopasowywany jest do specyfiki konkretnego obiektu, jak również osobistych potrzeb klienta. Nasze biuro architektoniczne może także zaplanować przestronne i praktyczne szafy wnękowe, które pozwolą na optymalne zagospodarowanie przestrzeni w mieszkaniu czy domu.

Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]