Domy z betonu – projekty z gwarancją na dziesięciolecia

Domy z betonu – projekty z gwarancją na dziesięciolecia

Uzyskaj więcej informacji o projektach domów z betonu

Prefabrykaty betonowe zdecydowanie ułatwiają budowę najróżniejszych obiektów. Ich różnorodność powoduje, że możemy za ich pomocą zrealizować nawet szczególnie nietypowy projekt. Najlepiej jednak sprawdzają się przy wybudowaniu domów stworzonych z myślą o ich wykorzystaniu. Mimo że wielu czytelników może mieć inne poglądy, projekty domów z betonu mogą być naprawdę ciekawe i świetnie wkomponują się w zabudowę podmiejskich dzielnic. Czemu zatem warto postawić na domy z betonu? Co zyskamy budując dom z gotowych elementów? I wreszcie, co najistotniejsze – któremu architektowi zlecić opracowanie ich projektów?

Czemu warto zdecydować się na projekty domów z betonu?

Na domy z betonu warto się zdecydować zwłaszcza z uwagi na cenę – zapłacimy za nie zdecydowanie mniej niż na dom wzniesiony zwykłymi metodami. To także idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcieliby szybko sfinalizować budowę – możemy wznieść je w niecałe 3 miesiące. Ściany z gotowych elementów nie potrzebują poza tym tynku – zaraz po skończeniu prac można je zatem urządzać. Dla wielu z nas najistotniejsze okazuje się oczywiście to, iż budynki z gotowych elementów są dość tanie, a jednocześnie trwałe – posłużą aż 50 lat.

Projekty domów z betonu – jak znaleźć projektanta?

Jak już nadmieniliśmy, domy z gotowych elementów potrafią wyglądać naprawdę dobrze. Aby tak było, projekty domów z betonu należy oczywiście powierzyć sprawdzonemu architektowi. Jak go wybrać? Najłatwiej w internecie – bez problemów znajdziemy tam wiele anonsów. Przed decyzją warto oczywiście sprawdzić kilka portfolio – styl tworzenia danego architekta musi bowiem całkowicie nam się spodobać. Należy zaznaczyć, iż czasem architekci współdziałają z firmami budowlanymi – decydując się na takie oferty otrzymamy gwarancję, iż inwestycja przebiegnie bez komplikacji, a jej efekty z pewnością nas usatysfakcjonują.

Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]