Domy drewniane nowoczesne – atuty

Domy drewniane nowoczesne – atuty

Domy drewniane projekty. Uzyskaj więcej informacji

Polacy coraz częściej decydują się na drewniane domy. Nowatorska konstrukcja powoduje, że takie domki nie tylko prezentują się niezwykle gustownie, ale są także komfortowe. Czy w domkach drewnianych można mieszkać przez cały rok? Gdzie wyszukać fachowca, który pomoże nam spełnić marzenie o posiadaniu własnego domu?

Projekty domów drewnianych – nowoczesna konstrukcja

Całoroczne domy drewniane zaczynają coraz częściej być widoczne w polskim krajobrazie. Ogromna ilość zalet sprawia, że Polacy coraz częściej decydują się na wybudowanie takich domów. Pierwsza sprawa – są one tańsze niż domy z cegły. Ich struktura jest lżejsza, a to oznacza niższe koszty. Nowoczesne domy drewniane powstają błyskawicznie, gdyż są wyprodukowane z prefabrykatów. Nie musimy martwić się o prace związane z murowaniem. Projektanci podkreślają, że budowa może trwać zaledwie kilkanaście tygodni, dlatego domy z bali stają się coraz bardziej powszechne. To kompozycja innowacji z tradycją. Domy drewniane nowoczesne zachwycają klasycznym wzornictwem – wiele z nich jest inspirowanych stylem góralskim. Z drugiej strony dzięki innowacyjnym elementom gwarantują funkcjonalność identyczną jak domy wykonane z cegły.

Projekty domów drewnianych – przyjazny mikroklimat

Domy drewniane całoroczne to nieruchomości wyprodukowane z surowca naturalnego, dlatego też są w całości ekologiczne. Dzięki użyciu bali osoby chorujące na alergie czują się po prostu lepiej. Domy z bali charakteryzują się znakomitymi właściwościami cieplnymi, nie musimy ich dodatkowo docieplać. Ważnym plusem są cienkie ściany, co zapewnia dużą przestrzeń w nieruchomości. Domy drewniane można budować również w zimie, bo całość prac realizowana jest z pominięciem murowania. Kiedy postanawiamy zbudować nowoczesne domy drewniane zwróćmy uwagę na to, żeby zlecić całość prac najlepszym specjalistom.

Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]