Wyposaż łazienkę w ceramikę firmy Hatria

Wyposaż łazienkę w ceramikę firmy Hatria

Hatria to marka słynąca z produkcji wysokiej klasy ceramiki sanitarnej. Odporność to nie jedyna dobra strona umywalek Hatria, gdyż wszystkie charakteryzują się również doskonałym projektem. Nie może to jednak zaskakiwać, bowiem produkty Hatria projektowane są w Italii, uznawanej za międzynarodową mekkę wzornictwa. Dlaczego dobrze kupić wyroby tej firmy? Jak dużo wydamy na umywalki Hatria i co oprócz tego znajdziemy w jej katalogu?

Co znajdziemy w katalogu Hatria?

Najistotniejszy punkt oferty Hatria stanowią niewątpliwie umywalki. Marka proponuje swoim klientom blisko sto różnych modeli, a wśród nich wyroby dostosowane do swoich oczekiwań niewątpliwie wyszukają miłośnicy interesującego designu. Oprócz tego w ofercie firmy znajdziemy też szeroki wybór muszli klozetowych, które tak jak umywalki będą doskonale wyglądały w nowoczesnych wnętrzach. Katalog Hatria uzupełniają bidety oraz brodziki.

Zalety produktów Hatria

Jak przed momentem wspomnieliśmy, najważniejszym plusem wyrobów Hatria są nietypowe projekty – w jej ofercie nie sposób znaleźć opatrzonych wzorów, zaś wszystkie brodziki włoskiej marki z pewnością zadowolą fanów niebanalnych rozwiązań. Charakteryzujące się wysoką jakością umywalki Hatria, które odróżnią naszą łazienkę i posłużą dekady, dostępne są zazwyczaj w niewysokich cenach.