Wyjątkowe umywalki – Kerasan

Wyjątkowe umywalki – Kerasan

Historia firmy Kerasan rozpoczęła się we Włoszech w 1960. Aktualnie jest renomowanym producentem ceramiki sanitarnej, zaś oferowane przez niego umywalki oraz miski można kupić w różnych krajach. Nie dzieje się tak jednak bez powodu – Kerasan dla większości klientów stał się dziś synonimem wysokiej jakości i oryginalnego wzornictwa, typowego przecież dla Italii. Co czeka na nas w ofercie Kerasan? Dlaczego opłaca się kupić produkty tej marki?

Co produkuje Kerasan? Umywalki i nie tylko

Jakie wyroby proponuje swoim klientom Kerasan? Umywalki to niewątpliwie najważniejsza pozycja z katalogu marki, lecz Kerasan oferuje nam nie tylko takie produkty. Nierzadko wybierane są także muszle klozetowe oraz brodziki. Kerasan produkuje także akcesoria takie jak podesty do umywalki czy konsole sanitarne. Poza tym w jej ofercie znajdziemy oświetlenie, przyłącza i inne drobiazgi.

Kerasan – umywalki słynące z odporności

Mnogość pozycji to nie ostatnia zaleta, dzięki której znany jest Kerasan. Umywalki oraz pozostałe artykuły tej firmy są wszak naprawdę wytrzymałe – producent wykorzystuje bowiem jedynie najlepsze materiały i innowacyjne technologie. W przypadku umywalek Kerasan naprawdę ważne okazują się też wzory – to idealne wyjście dla osób ceniących sobie ciekawy design. W ofercie firmy czekają na nas zarówno klasyczne projekty, jak i umywalki, które świetnie odnajdą się w eleganckich łazienkach – Kerasan opracował kilkanaście serii.