Wyjątkowe umywalki – Catalano

Wyjątkowe umywalki – Catalano

Catalano to firma obecna w sektorze sanitarnym od kilkudziesięciu lat. Ofertę kieruje jednak nie tylko do miłośników wnętrzarskich tradycji – wciąż stara się tworzyć umywalki, które zgrają się z nowoczesnymi trendami. Niezwykły, typowy dla Italii rodzaj projektowania Catalano łączy z dużą odpornością swoich wyrobów – umywalki opisywanej marki bez problemów wytrzymają nawet kilkadziesiąt lat w każdych warunkach. Co więc czeka na nas w jej katalogu? Czemu warto wybrać artykuły Catalano?

Dlaczego dobrze wybrać Catalano? Umywalka zaskakuje interesującym wzornictwem

To design jest wizytówką Catalano – umywalka tej marki będzie we wszystkich sytuacjach odróżniała się wśród innych. Ciekawe kształty nie tylko doskonale się prezentują, ale również pełną istotną funkcję, gdy chodzi o higienę – umywalki Catalano są tak tworzone, żeby ich czyszczenie było jak najłatwiejsze. W katalogu Catalano znajdziemy zarówno tradycyjne projekty, jak i kolekcję Impronta, która z pewnością spodoba się zwolennikom nowoczesnego designu.

Catalano – umywalka na lata

Trwałość to nie ostatnia zaleta Catalano – umywalka bez trudu wytrzyma kilkadziesiąt lat, bo produkowana jest tylko z najlepszych materiałów. Nie szkodzą jej wilgoć i pęknięcia, a nawierzchnia zawsze zachowuje gładkość. Jest tak ze względu na fakt, że umywalki Catalano wypalane są w piecach rozgrzanych do więcej niż 1000 stopni Celsjusza. To korzystnie rzutuje na prostotę zachowania ich w czystości i bardzo poprawia wygodę korzystania z ubikacji.