Naprawa okien

okna serwis warszawa, regulacja okien warszawa, serwis okien warszawa

Zużyte okna najłatwiej będzie po prostu zdemontować, by kupić kolejne, ale nierzadko nie jest to możliwe. Zwykle korzystniejszym rozwiązaniem jest naprawa okien – zwłaszcza, że tego typu usługi są obecnie świadczone przez wiele przedsiębiorstw. Jeśli posiadamy choć podstawowe zdolności manualne, z odnowieniem okien – zwłaszcza zrobionych z drewna – nie powinniśmy mieć jakichkolwiek kłopotów.

Naprawa okien – kiedy okaże się niezbędna?

Najczęstszym powodem usterek okien są wadliwe zawiasy. Upewnij się, czy nie wysunęły się z nich bolce i czy nie stawiają oporu przy zamykaniu. Ten druga oznaka najczęściej zwiastuje zapieczenie bolca, czego konsekwencją prawdopodobnie będzie wysunięcie się skrzydła z zawiasu – a a do opisywanych zdarzeń lepiej nie dopuścić. Trudności często wiążą się ze zużyciem zamka – warto upewnić się, czy nie występuje niepotrzebny luz, bowiem kiedy odmówi posłuszeństwa, zamknięcie okna okaże się niewykonalne.

Serwis okien – zdołasz go zrobić sam

Jeśli drewniane skrzydła nie wyglądają już jak nowe, możemy bez problemów je odnowić. Samodzielna naprawa okien nie jest skomplikowana – oczywiście jeśli mówimy wyłącznie o ich walorach estetycznych. Gdy awarii uległ z kolei mechanizm wewnętrzny, lepiej powierzyć naprawę specjalistom.

Ile zapłacisz za naprawdę okien PCV?

Na cenę usługi największy wpływ ma to,o jaką usterkę chodzi. Prosta regulacja pozycji skrzydeł nie powinna wynieść nas więcej, niż czterdzieści PLN, jednak naprawa klamki lub zawiasu będzie kosztem około dwustu PLN. Warto także dodać, że skrzydła wykonane z tworzyw sztucznych potrzebują regularnej ochrony – naprawa okien PCV to też więc ich oliwienie i wstawienie nowych gum.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]