Kerasan Retro dla zwolenników tradycyjnych wzorów

Kerasan Retro dla zwolenników tradycyjnych wzorów

Choć w architekturze wnętrz nadal zauważyć można nowe mody, nie brakuje miłośników wnętrz urządzonych klasycznie. Ludzie, którzy wolą charakterystyczne dla starej szkoły rozwiązania oraz klasyczną stylistykę nie będą mieć kłopotu ze znalezieniem akcesoriów dopasowanych do ich potrzeb. To właśnie dla nich swoją marka Kerasan opracowała linię Retro, w której czekają na nas umywalki, wanny oraz akcesoria do sanitariatów. Co w niej znajdziemy? Dlaczego warto wybrać wanny i kabiny z serii Kerasan Retro?

Czym cechuje się linia Kerasan Retro?

Projektanci pracujący przy serii Kerasan Retro mieli opracować akcesoria przywodzące na myśl projekty z Belle Epoque. Ze względu na klasyczne projekty, Kerasan Retro jest szczególnie cenione przez kierowników pensjonatów, jednak znajduje mnóstwo entuzjastów także wśród przeciętnych użytkowników. To idealne wyjście dla tych, którzy nie przepadają za prostotą nowoczesnego wzornictwa, woląc eleganckie ozdobniki i klasyczne kolory. Nie znaczy to na szczęście, że sprawdzą się wyłącznie w tradycyjnych wnętrzach – świetnie komponują się także z nowoczesnymi dodatkami.

Kerasan Retro – zalety

Kerasan Retro to jednak coś więcej niż świetne wzornictwo. Firma wszak wie o tym, że wnętrze łazienek musi być odporne oraz wygodne, zatem wszystkie produkty posiadają owe parametry. Są również objęte gwarancją – Kerasan wymieni lub naprawi uszkodzone umywalki. Akcesoria z serii Kerasan Retro to doskonałe rozwiązanie dla klientów lubiących solidność i stylowy design.