Dla maniaków designu – ceramika Globo

Dla maniaków designu – ceramika Globo

Zaaranżowanie toalety nie będzie na pewno proste. Musimy wiedzieć o tym, iż znaczenie ma tak wystrój tego pomieszczenia, jak i komfort korzystania ze znajdujących się w niej elementów wyposażenia. Jak więc ustrzec się różnych pomyłek? Najlepszym rozwiązaniem będzie zakup wyposażenia renomowanych marek – takich jak ceramika Globo, solidne krany czy akcesoria, których nie zepsuje częsta tam woda. Gdzie je znaleźć? O czym nie zapominać w czasie zakupów?

Zalety ceramiki Globo

Globo to marka, która powstała na początku lat 80 w Italii. Nie może zatem dziwić fakt, iż jej wyróżnikiem są zwłaszcza typowe dla Włochów, oryginalne wzory, które polubią na pewno miłośnicy dobrego designu. Ceramika Globo na tle konkurencji odróżnia się również wielką solidnością oraz użyciem przyjaznych dla środowiska rozwiązań. Przyroda okazuje się dla inżynierów Globo szczególnie istotna i do ochrony natury zachęcają też nabywców ich produktów.

Ceramika Globo – sam dobierasz

Interesującą pozycją w ofercie Globo jest linia Affeto, która pozwala na dowolne skompletowanie części wystroju każdej łazienki. Ceramika Globo z omawianej kolekcji cechuje się prostotą założenia, wobec czego można urządzić łazienkę bez porad architekta wnętrz. Linia adresowana jest przede wszystkim do zwolenników współczesnego wzornictwa – linie brodzików czy misek WC są minimalistyczne, więc z łatwością możemy połączyć je z różnymi dekoracjami.