Designerskie meble Noti – o producencie mebli z Poznania

Designerskie meble Noti – o producencie mebli z Poznania

Tu odnajdziesz szczegółowe wiadomości o marce Noti.

Urządzając wnętrze, czy to po renowacji mieszkania czy w nowym domu, dążymy do tego, by zagospodarować jego przestrzeń nowocześnie i funkcjonalnie. Jednocześnie chcemy, by pomieszczenia pokazywały naszą osobowość, a to niekiedy jest niemożliwe, kiedy urządzamy się wykorzystując meble produkowane masowo przez znanych na całym świecie producentów. Tymczasem świat wyposażenia wnętrz jest znacznie szerszy aniżeli myślimy. Polacy też mogą się pochwalić wyjątkowymi, gustownymi kolekcjami mebli, tworzonymi między innymi przez markę Noti z Poznania.

Wyjątkowe meble Noti – solidne i stylowe

Noti to wytwórca mebli, działający na rodzimym rynku już od ponad dekady i od początku jego celem jest, aby opracowane przez niego meble były proste, wygodne, a jednocześnie stylowe i, co najistotniejsze, żeby wyróżniała je wytrzymałość. Marka kooperuje z poważanymi polskimi designerami, kreującymi swoje wzory z entuzjazmem, starając się, by w pełni spełniały one potrzeby użytkownika. Wyróżniającą cechą mebli marki Noti jest to, że znakomicie sprawdzają się w zarówno w przestrzeniach biurowych oraz firmowych, jak i mieszkalnych. Designerskie meble Noti tworzone są manualnie z najlepszych surowców, przy czym proces ten prowadzony jest z dbałością o klimat, m.in. poprzez stosowanie technologii redukujących skalę zużycia energii.

Meble Noti – gdzie można je obejrzeć?

Noti oferuje produkty, będące interesującą interpretacją postrzegania klasycznych mebli, jak np. siedziska z linii Comfee czy x40 bądź sofy z linii Bouli. Na stronie producenta dostępny jest konfigurator, w którym można zobaczyć wszystkie wariacje mebli z konkretnej kolekcji i wyselekcjonować te współgrające z koncepcją danego wnętrza. Designerskie meble tego producenta można obejrzeć w showroomie NOTI STUDIO w Warszawie, jak również w Galerii NOTI w Poznaniu i we Wrocławiu. Poza tym meble Noti dostępne są w partnerskich salonach meblowych rozsianych po całej Polsce, między innymi w Gdańsku, w Łodzi oraz w Katowicach.

Fotografia pochodzi ze strony noti.pl

Noti
NOTI Sp. z o.o.
ul. Sowia 19
62-080 Tarnowo Podgórne

Tel.: +48 61 89 66 480
E-mail: [email protected]