Czym różni się manicure hybrydowy od zwykłych tipsów

Czym różni się manicure hybrydowy od zwykłych tipsów

Manicure hybrydowy, to zabieg, który od kilku lat cieszy się ogromną popularnością pośród pań. Co takiego jest w hybrydach, że są z taką chęcią wybierane? Zdecydowanie ich największym plusem jest wytrzymałość. Manicure hybrydowy to świetny wygląd paznokci przez wiele dni. Ponadto jest to także rozwiązanie w konkurencyjnej cenie.

Manicure hybrydowy krok po kroku

Pierwszym etapem w manicure hybrydowym jest właściwe przygotowanie płytki paznokcia. Jak przed każdym manicure musimy usunąć skórki, nadać kształt paznokciom i wypolerować ich wierzch. Przed hybrydami niezwykle ważne jest odtłuszczenie płytki paznokcia. W tym celu najlepiej użyć specjalistycznych preparatów. Następnie nakładamy bazę, która jest utwardzana pod lampą UV. Po tym etapie pozostaje nam dekorowanie paznokci.

O zaletach i wadach manicure’u hybrydowego

Na hybrydach możemy zrobić w zasadzie wszystko – jeden kolor, manicure francuski, naklejki czy wzorki. Nie można nim jedynie przedłużyć paznokci. Minusem manicure’u hybrydowego jest również konieczność to, że nie możemy go zdjąć same w domu. Ważne jest natomiast, żeby decydując się na manicure hybrydowy, wybrać profesjonalny salon, wyposażony w odpowiednie lampy i korzystający z najlepszej jakości produktów.

Katleja Day Spa
ul. Grzegórzecka 73A/LU7
31-559 Kraków

Mob.: 606 876 166
E-mail: [email protected]