Chcesz uśmiechać się bez zażenowania? Wybierz wybielanie zębów

Chcesz uśmiechać się bez zażenowania? Wybierz wybielanie zębów

Każdy marzy o tym, by mieć piękne oraz białe zęby. Niestety picie wielkich ilości herbaty, kawy, czerwonego wina i palenie papierosów prowadzi do tego, iż nasze zęby tracą swoją śnieżnobiałą barwę. Na szczęście na chwilę obecną można bez trudu rozwiązać ten problem. By znowu móc chwalić się śnieżnobiałym uśmiechem, trzeba zdecydować się na wybielanie zębów.

Na czym polega zabieg wybielania zębów?

Wybielanie zębów to zabieg naprawdę bezbolesny. Oznacza to, że w trakcie na wybielania zębów nie trzeba obawiać się jakiegokolwiek bólu. Jednak trzeba mieć na uwadze, iż wybielanie jest skuteczne jedynie w wypadku zębów naturalnych. Nie odświeża się koloru implantów, które z upływem czasu także mogą zmieniać swój kolor. Na chwilę obecną ogromnie popularny jest zabieg wybielania zębów z wykorzystaniem lampy BEYOND. Wybielanie rozpoczyna się od skrupulatnego przeglądu stanu jamy ustnej. W następnej kolejności stomatolog za pomocą odpowiedniego szablonu ustala, jaki odcień mają zęby przed zabiegiem, a potem nanosi żel wybielający. Możliwe jest również nałożenie żelu na jeden ząb wymagający wybielenia. Żel, który ma za zadanie wybielić zęby, aktywuje się na skutek działania „zimnego” światła , które jest emitowane przez lampę. Efektywnie przenika przez szkliwo, dostając się aż do zębiny. Na skutek tego eliminuje wszystkie przebarwienia. Na rezultaty nie trzeba długo czekać – widać je wszak już po 3 sesjach, które trwają średnio do dziesięciu minut.

Wybielanie zębów – czy są inne metody?

Oczywiście wybielanie za pomocą lampy BEYOND nie stanowi jedynego sposobu pozwalającego na zdobycie idealnie białych zębów. Stosowane są również na ten moment profesjonalne szyny o działaniu wybielającym. Proces wybielania można przeprowadzić również z wykorzystaniem lamp LED. Wybielanie zębów jest w stu procentach bezpieczne – nie powinno bać się, że na skutek ich wykonania pogorszy się stan uzębienia. Za sprawą wybielania można się radować uzębieniem o doskonałej barwie.