Organizacja wesela

Organizacja wesela

Firma eventowa KlapsArt organizuje imprezy firmowe, przedstawienia, koncerty, wesela, a także niezapomniane wieczory panieńskie i kawalerskie.

Nasza oferta obejmuje również warsztaty dla dzieci. Jeżeli nie masz pomysłu, jak zorganizować niezapomniane urodziny dla swojej pociechy to chętnie pomożemy. Pedagogom proponujemy pomoc przy organizacji zajęć terapeutycznych, dzięki którym możliwe jest zintegrowanie dzieci z najróżniejszych środowisk.

Cieszysz się z nadchodzącego ślubu, ale obawiasz się problemów przy organizacji wesela? Od tego tu jesteśmy. Pomożemy zarówno przy wyborze cateringu i odpowiedniego miejsca, a wcześniej zorganizujemy niezapomniany wieczór kawalerski i panieński!

Często gościmy na małych i dużych scenach teatrów, klubów, ośrodków kultury oraz w przedszkolach, szkołach i szpitalach. Oferujemy coś dla oka i ucha na wszystkie okazje, z wielką chęcią przygotujemy imprezę kulturalną, sympozjum, wyjazd integracyjny, bankiet i wiele innych. Obecnie współpracujemy z wieloma agencjami, artystami oraz zespołami na terenie całego kraju i Europy. Jako firma z dużym bagażem doświadczeń jesteśmy otwarci na wszystkie propozycje naszych Klientów. Serdecznie zapraszamy do współpracy z KlapsArt!