Obóz tenisowy

Obóz tenisowy

kliknij

Wakacje to okres, który możesz spędzić w domu, oglądając po kolei seriale. Można też spędzić je w sposób czynny. Ciekawą propozycją spędzenia wolnego czasu jest wyjazd na obóz tenisowy.

Obóz tenisowy – atrakcje

W czasie obozu tenisowego możemy wybrać odpowiedni dla siebie kurs nauki tego sportu. Zazwyczaj lekcje odbywają się czteroosobowych grupach po 2 godziny treningu każdego dnia. Dodatkowo, uczestnicy uczęszczają do Aqua Parku oraz grają w laserowego paintballa i biorą udział w innych zabawach. Nie zabraknie również tradycyjnego zwiedzania. Z kolei w czasie kilkugodzinnego rajdu można zobaczyć dziką przyrodę.

Obóz tenisowy – popularne miejsca

To nieprawda, że najlepsze wakacje to wakacje poza Polską. Aby przeżyć niezwykłe przygody nie trzeba być na drugim końcu świata. Równie ciekawie będzie w Beskidach. Właśnie w takich miejscach organizowane są najbardziej oblegane obozy tenisowe.

Do kogo kierowane są obozy tenisowe?

ten typ obozów kierowane są między innymi do młodszych. Świetnie bawić się będą zarówno nastolatki, jak i mniejsze dzieciaki. Na rynku znajdziemy również oferty dla osób dorosłych.

Szkoła tenisa w Krakowie
Teniskraków Maciej Nowacki
ul. Bandurskiego 24
31-515 Kraków

Mob.: +48 505 530 053
E-mail: [email protected]