Wakacje w Krynicy

Wakacje w Krynicy

Tu odnajdziesz najkorzystniejszą ofertę wypoczynku Krynica Zdrój

Krynica Zdrój to jedno z najbardziej cenionych przez krajowych gości miast. Nie może to jednak zaskakiwać – miejscowość słynie z pomagającego w kuracji klimatu i cudownych krajobrazów. Poza tym może pochwalić się sporą bazą turystyczną, zaś szeroka oferta kulturalna sprawia, że przyjeżdżają tu nie tylko turyści zamierzający podreperować swoje zdrowie. Jak zatem spędzić wakacje w Krynicy? Jak powinien wyglądać wypoczynek w Krynicy Zdrój?

Leczniczy wypoczynek w Krynicy

Najważniejszą zaletą Krynicy Zdrój są niewątpliwie pokłady wód leczniczych, które wydobywane są w mieście od prawie dwóch dekad. Właśnie one spowodowały, iż Krynica Zdrój jest obecnie cenionym w całej Polsce miejscem. Wypoczynek w Krynicy jest zatem doskonałą opcją dla tych, którzy walczą ze schorzeniami układu pokarmowego lub wydalniczego, czy też z kłopotami kardiologicznymi. W mieście istnieje niemal dziesięć źródeł wody, a każdy z nich ma nieco odmienne cechy.

Które atrakcje zwiedzić w czasie wypoczynku w Krynicy?

Najistotniejszą atrakcją Krynicy okazują się niewątpliwie pijalnie wody, a niektóre z nich powstały aż w dziewiętnastym wieku. Trzeba zobaczyć tutaj także liczne domy z przełomu XIX i XX stulecia. Krynica może pochwalić się również wyciągiem na Górę Parkową, z której rozciąga się niesamowity widok na okolicę. Wypoczynek w Krynicy może być ciekawy również dla miłośników rozrywki – w Krynicy organizowane są rozmaite wydarzenia, z Festiwalem Gitary oraz operowym na pierwszych miejscach.

Apartamenty w Krynicy
ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 178a
33-380 Krynica-Zdrój

Mob.: +48 788 645 793, +48 668 167 992
E-mail: [email protected]