Tabliczki na drzwi – dostępne rodzaje

Tabliczki na drzwi – dostępne rodzaje

Jeśli chcesz nabyć tabliczki na drzwi, zobacz tu

W każdym budynku znajduje się bardzo dużo różnorakich pomieszczeń o mniejszym bądź większym znaczeniu. Sprawne poruszanie się po nich – nie tylko odwiedzającym, ale również osobom , które wykonują swoje obowiązki w danym obiekcie – umożliwiają najróżniejsze tabliczki na drzwi. Ich wybór jest obecnie naprawdę ogromny. Jakie tabliczki na drzwi można kupić? Czym charakteryzują się te najbardziej popularne?

Tabliczki na drzwi – gdzie są wykorzystywane?

Właściwe oznakowanie budynku daje doskonałą przejrzystość jego działania. I nie ma tu znaczenia czy mówimy o biurze, przedszkolu, sklepie czy urzędzie – czytelne oznaczenie pomieszczeń pozwala na szybkie odnalezienie sali, która w danym momencie jest przez nas poszukiwana. Tak dzieje się na przykład w szpitalu czy szkole. W przypadku banków, urzędów i biur tabliczki na drzwi ułatwią odnalezienie pokoju, w którym zawodowe obowiązki wykonuje potrzebna nam w danej chwili osoba. Szczególnie popularne są tabliczki na drzwi, w których można dowolnie wymieniać znajdujący się na nich opis. Dzięki temu w sytuacji, gdy przykładowo w zakładzie pracy ma miejsce rotacja kadr, dane na tabliczce można bez większych problemów wymienić. Pozwala to więc oszczędzić naprawdę dużą ilość gotówki – nie trzeba bowiem przeznaczać pieniędzy na kupno nowych tabliczek.

Tabliczki na drzwi – kiedy jeszcze można ich użyć?

Dzięki tabliczkom na drzwi można bez większego problemu rozdzielić pomieszczenia o charakterze ogólnodostępnym od tych, które stworzone zostały z myślą załogi konkretnej instytucji. Chodzi w tym przypadku o pomieszczenia socjalne, magazyny, toalety dla pracowników oraz wszystkie te sale, do których z jakiegoś powodu osoby postronne nie mogą wchodzić. Wykorzystując tabliczki na drzwi, można również oznaczyć punkty, w których nie wolno palić. Takie tabliczki, które mówią o zakazie palenia, są obecnie bardzo popularne. Nierzadko na tych tabliczkach w miejscu napisu stosuje się przekreślony symbol papierosa. Dla sporej grupy osób przekaz tego znaku jest więc wyjątkowo czytelny. Nie zapominajmy także, iż tabliczki informacyjne umieszcza się również na drzwiach wejściowych do obiektów, które wyposażone są w ułatwienia dla osób niepełnosprawnych.

Lundi Sp. z o.o.
ul. Kazimierza Wielkiego 58
32-400 Myślenice

Tel.: +48 12 268 74 00
E-mail: [email protected]