Wirtualny spacer z modelem 3D – pokaż się potencjalnym klientom

Wirtualny spacer z modelem 3D – pokaż się potencjalnym klientom

Potrzebujesz sporządzić wirtualny spacer VR? Znakomicie trafiłeś! Wejdź na https://www.fotografsv.pl/model-wnetrza-3d/

Wnętrza 3D to doskonały sposób na zaprezentowanie przyszłym klientom naszej powierzchni usługowej, nieruchomości czy biura, z których mają zamiar korzystać. Dla wielu osób opcja zobaczenia takiego lokalu przed wyborem oferty jest niezmiernie ważna, a my wykonując taki wirtualny spacer z modelem 3D, pomożemy im podjąć korzystną dla nas decyzję. Czym zatem są wirtualne spacery oraz wnętrza 3D? Jak można użyć taką wizualizację w biznesie i czy powinno się to robić? Na te pytania odpowiemy poniżej.

Co daje wirtualny spacer z wnętrzami 3D?

Wnętrza 3D to opracowany w oparciu o wielu fotografii model 3D danej nieruchomości, który oglądany jest niczym “domek dla lalek”. W tego typu modelu widoczny jest układ wszystkich wnętrz, a my mamy możliwość go przybliżać, przesuwać oraz zawężać widok do wybranych pomieszczeń. Model udostępnia się użytkownikom w wersji interaktywnej, dzięki której mają oni dostęp do kompletnej bryły nieruchomości wraz z wnętrzami 3D. Niezależnie od opracowania samego modelu wnętrza 3D, możemy także zdecydować się na interaktywną wersję ze spacerem wirtualnym. To wariant cieszący się sporą popularnością. Polega on na tym, iż oprócz oglądania samego modelu 3D wnętrza, przykładowo biura firmy lub hostelu, możemy przenieść się jednym kliknięciem do wybranego pomieszczenia, a potem zabrać się za jego oglądanie od środka. Wirtualny spacer 3D umożliwia też przechodzić do kolejnych wnętrz podobnie w rzeczywistym życiu.

Wirtualny spacer 3D w biznesie – gdzie je zamieścić?

Za pomocą wnętrz 3D z wirtualnym spacerem możemy dokładnie pokazać klientom konkretny budynek i jego pomieszczenia. Tę metodę reklamy można użyć do prezentacji hotelu, baru bądź pracowni, jak również w prosty sposób zademonstrować dużemu gronu odbiorców wygląd naszego zakładu pracy “od środka”. Wnętrza 3D możemy też wykorzystać, jeśli sprzedajemy dom, aby potencjalni klienci byli w stanie wnikliwie zapoznać się z nieruchomością.

Jest wiele powodów, dla których powinno się zamówić modele 3D wraz ze spacerem wirtualnym. Pierwszy z nich to opcja umieszczania ich w Mapach Google, na naszej stronie firmowej bądź udostępnianie ich w innych przydatnych miejscach. Wirtualny spacer z modelem 3D pozwala szybciej nakłonić klientado skorzystania z naszej oferty. Internauci, którzy poznają dokładnie naszą firmę obdarzą ją dużo większym zaufaniem i odbiorą jako kompetentną markę. Jest to też świetna metoda na wyróżnienie się na tle konkurencji, gdyż aktualnie – mimo powszechnej dostępności tej technologii – nie wszystkie firmy z niej korzystają. Model wnętrza 3D można uzyskać szybko — wystarczy zamówić jego przygotowanie u zawodowego fotografa.

Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]